x-kom hosting

Najlepsza grafika do 200zł

Gość
utworzono
utworzono

Potrzebuje grafike na PCIE do 200zl. (nowa)

Grafika glownie do nowszych gier.

Myslalem nad hd2600xt.

casion
komentarz
komentarz

Tak ten Radeon będzie dobry, alternatywą dla tej karty będzie GF 8600 GT od Palita w wersji SONIC ;)

Gość
komentarz
komentarz

Ten radeonik pociagnie nowe gry?

casion
komentarz
komentarz

Zależy o jakie Ci chodzi, Gird'a, COD'a 5 czy Undercover pociągnie, ale na cuda nie licz :P

casion
komentarz
komentarz

Będzie porównywalna z poprzednimi, a nawet trochę gorsza .

Gość
komentarz
komentarz

do hd2600xt jest lepsza od tego 8600gt?

casion
komentarz
komentarz

Palit w wersji SONIC, będzie lepszy od 2600 XT . ;)

Gość
komentarz
komentarz

nie chce uzywanej

tomekk600
komentarz
komentarz
nie chce uzywanej

było na forum z 10 miliardów razy 8600gt palit sonic

FoXx
komentarz
komentarz (edytowane)

ta gadajcie dołóż dołóż aż dojdzie biedny do 300zł...

Palit GF 8600 Sonic+ to najlepsza karta z tej ceny... niestety mało już co dostępna.. rok temu był fajnym hitem :)

używanej masz racje nie bierz.. szkoda nerwów i stresu

na grafice ogolnie nie ma co oszczedzac ale i nie ma co szalec ;) skoro nie bedzie wykorzystana, bo procek bedzie juz za slaby na nia...

casion
komentarz
komentarz

Ten radek hd2600xt, będzie gorszy ale skoro chcesz nówke, to będzie dobry . 9500 gt = 8600 gt, 270 zł za 8600 gt ? :huh::P

FoXx
komentarz
komentarz (edytowane)

ojj nie wiem czy dużą moc z takich mocnych kart wyciągniesz sprzetem

ja przy moim e5200 i GF 9600 GT nie wyciagam bez podkrecenia calej grafiki a co dopiero tu przy niestety Celeronie?

no ta pierwsza mocniejsza ale bez rewelacji... ma directx 10 a ta GF chyba 9.0c jak sie nie myle... wiec to na pozniej sie zaprocentuje jak procka zmienisz plyte i karta zostac moze na jakis czas

choc w tej karcie widze (w radku) gdzies wałek... za mala cena na tak dobra karte;/

i moze sie grzac..

asus ma fajne chlodzenie sam mam glaciatora i niskie temperatury mam w moim asusie ;)

ciezki wybor... ja jednak radzilbym Ci omijac allegro z daleka albo choc troche z daleka.. duzo wałkarzy

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja teraz zamowilem zasilke, potem chce grafe i RAMy, a na koniec najdrozszy wydatek czyli proca i plyte.

foxr0x myslisz ze ten radek (http://allegro.pl/item593344673_msi_2600xt_256mb_ddr3_800_1400mhz_2600_xt_8600gt.html) moze byc lipny?

Widze, ze ta grafike kupilo juz pare osob od tego kolesia na allegro, negatywow za nie nie dostal.

Nie widze innej w miare propozycji do 200zl..

casion
komentarz
komentarz

Directx'a 10 wykorzysta dopiero na Viście, więc to chwyt marketingowy, brałbym tą HD2600 XT jeśli chcesz nówkę, będzie dobra. Jeśli możesz używkę do brałbym GF8600 GT Palit Sonic . ;) Nie ma żadnego wałka, karta nie jest przecież nie wiem jak dobra . foxr0x może tobie trafili się nie uczciwi sprzedawcy, ja kupiłem przez allegro już około 100 przedmiotów i nie miałem nigdy żadnego problemu :P

FoXx
komentarz
komentarz

bierz palita mowie Ci dobra karta! jest wydajna bardzo! zawojowała fora po wakacjach jako hit cenowo/jakościowo/wydajnościowy jeśli to zaufany kumpel i nie rezał jej to bierz :)

no na allegro oszustów jako takich nie ma chyba że wyjątki i dzieciaki jakieś...

no ja trafiłem na pare ślimaków... wiec wole zakupić w sklepie internetowym zapłacić 10zł wiecej za przedmiot i mieć kuriera pod dom za 15zl ;)

dj_2face no od konca ogolnie zaczynasz :P ramy pod tą płyte? nic lepszego nie wrzucisz tam:P wiec jest sens kupić ramy i znowu nowe ramy do nowej plyty? no ale one drogie nie są w sumie... a pomagaja

Toq
komentarz
komentarz (edytowane)
Ja teraz zamowilem zasilke, potem chce grafe i RAMy, a na koniec najdrozszy wydatek czyli proca i plyte.

foxr0x myslisz ze ten radek (http://allegro.pl/item593344673_msi_2600xt_256mb_ddr3_800_1400mhz_2600_xt_8600gt.html) moze byc lipny?

Widze, ze ta grafike kupilo juz pare osob od tego kolesia na allegro, negatywow za nie nie dostal.

Nie widze innej w miare propozycji do 200zl..

Ten koleś sprzedał tych kart około 100, bo to nie jest jego pierwsza aukcja. 2600XT jest bardzo dobra w tym przedziale cenowym, a do tego ma przyzwoite chłodzenie, jest nowa + objęta 24 miesięczną gwarancją.

Gość
komentarz
komentarz

wiec brac za ta cene? co myslicie o chlodzeniu asusa?

Teraz w moim radku ax550 jest maly wentylatorek, ale wyje jak nienormalny. :)

casion
komentarz
komentarz

Bierz tego Radeona 2600 XT . Będzie dobry, nie zastanawiaj się nad innymi kartami, to najlepsza nowa karta w tym przedziale cenowym .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.