x-kom hosting

[Rozwiązany] Jaki zasilacz do E5200 bez OC, jak najtańszy?

michallodz
utworzono
utworzono (edytowane)

Siema

Jaki zasilacz musze kupić do mojego zestawu bo mój feel 350W albo juz umiera albo nie daje rady bo sie czasem wylacza :) interesuje mnie cos mozliwie najtanszego :P

Mam Pentium E5200 seria bez zadnego krecenia :) Płyta Asus P5N73-AM oczywisćie kozystam z pokladowej grafiki jak by co :) 1gb GoodRam 800mhz no i do tego 3 dyski i dvd o ile to istotne ;p

No to co byście polecili?:) pamietajcie cena jest najwazniejsza :D

PS Aha nie mam zamiaru go podkrecac ani nic z nim robic wiec nie trzeba myslec przyszlosciowo o zasialczu ;p

//zmiana tematu na konkretny

//BlackRaven

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz

Jeżeli nie przyszłościowo to:

Modecom MC-350W(tylko nie feel!!)

a bardziej przyszłościowo:

pentagram albo OCZ 400 lub 430W

maxsp2
komentarz
komentarz

Najtaniej MC 350 (ok.120)spokojnie wystarczy...

Ewentualnoscia dla też moze być Pentagram 430.Ma wiecej A na lini 3,3 i 5v a 12 taka sama.

Spokojnie poradza sobie z konfigiem po oc i kupinie innej grafiki( do hd4870:))

michallodz
komentarz
komentarz

Rozumiem że modecom modecomowi nie rowny :P troche na poczatku zglupialem moj tez jest modecoma ale skumalem ze model feel to niewypal :P no ale jzu wiem wszystko jutro pojade do szopa cos kupic

dzieki

pozdr

http://www.allegro.pl/item600150568_extra_...24pin_12cm.html

jeszcze nic nie kupilem a co powiedziecie o takim czyms?:P

i niech mi ktos powie po co sa te 4 dodatkowe piny przy tej duzej kosci?:)

marcinx26
komentarz
komentarz

te 4 dodatkowe piny są potrzebne , niektóre płyty główne mają zasilanie 20 pin a niektóre 24

nie bierz iboxa , to syf !! weź tego mc albo fortona

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.