x-kom hosting

Grafika do 130 zł

Tida
utworzono
utworzono

Witam, mam 130 zł na kartę graficzną, co kupić? może być coś używanego z allegro. sam sie na kartach w ogóle nie znam:(

mój sprzęt to-

procesor- DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz (14 x 200)

pamięć ram- DR2-800 (400 MHz) 1024 mb

karta graficzna- Gigabyte Radeon X600 Pro/XT 128 mb

jezeli za ta cene dostane jakas w miare karte(czyli taka ktora bedzie wyraźnie lepsza od tej co mam;p) to dokupie jeszcze jedna kosc 1024 ram.

aha, mam zasilacz 400 w.

TmkPt
komentarz
komentarz

Zasilacz 400W marki...?? Do lepszej grafiki moze nie wyrobic bo jesli jakis Deer czy cos to zeby on mial 300 bedzie dobrze, a na 12V to juz ogolnie moze byc tragedia. Pamietaj ze napisac cos sobie na obudowie to kazdy Chinczyk moze.

Co do grafik to kilka razy szybsze odtwojego X600 bedą np: GF 7600GT i 7800GS a moze nawet ci sie uda GeForce'a 7900GS. Czasem licytuja wlasnie kolo 120-140 zlotych ta ostatnia. 7600GT jak dobrze sie postarasz to ponizej 100 sporo kupisz. W tej cenie nie ma radeonow o podobnych parametrach na Allegro.

Masz złacze PCI Express prawda? ( Z tego co pamietam nie bylo X600 pod AGP). Moglbys dac mobo.

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz (edytowane)

Bierz tą karte graf:

http://www.allegro.pl/item597624470_galaxy...verclocked.html

na licytacji daj za nią 100zł i może wylicytujesz a jak nie to odrazu kup teraz ;)

FoXx
komentarz
komentarz (edytowane)
Bierz tą karte graf:

http://www.allegro.pl/item603292777_galaxy...bit_oc_bcm.html

na licytacji daj za nią 100zł i może wylicytujesz a jak nie to odrazu kup teraz ;)

a czytasz opis?

zobacz co on sprzedaje!!!

Rodzina kart GeForce 8600 to ekonomiczny procesor graficzny zgodny z DirectX 10.Karta nie sprawdzona, sprzedaje jako uszkodzona. Zunifikowana architektura NVIDIA zawiera kompletną implementację zestawu funkcji Shader Model 4.0, wszystko to aby zapewnić najwyższą kompatybilność i wydajność we wszystkich aplikacjach wykorzystujących obecny standard DirectX 9 oraz nadchodzący DirectX 10. Najważniejsze cechy procesorów graficznych rodziny GeForce 8600:

w opis wklejony który nikt nie czyta prawie że wcisnął wiadomość dziwną dość, ale zabezpieczającą go przed zwrotem karty/kasy... takie jest prawo skoro w opisie jest ze nie sprawdzona lub uszkodzona to licytujący kupuje niby swiadomie...

ma karte i niby nie sprawdzil... i sprzedaje.. dobry wałek...

te co mowi TmkPt beda dobre na tego proca ;)

ale bym radzil wystrzegać sie prywatnych sprzedających na allegro... jak co to sklepy patrz ktore maja po prostu stary asortyment i wyprzedaja karty... bo allegro to wielcy naciagacze typu ten z tego linku...

microsista
komentarz
komentarz

ja mam na sprzedaż gigabyte 8600gts silentpipe3 zainteresowany? stan idealny

Tida
komentarz
komentarz (edytowane)

z tego co wyczytalem na obudowie to moj zasilacz to - lc-b400atx

mój znajomy ma na sprzedaż kartę geforce 8600 gt . kupienie jej za te 130 zł to dobry interes? karta jeszcze na gwarancji.

Co do grafik to kilka razy szybsze odtwojego X600 bedą np: GF 7600GT i 7800GS a moze nawet ci sie uda GeForce'a 7900GS. Czasem licytuja wlasnie kolo 120-140 zlotych ta ostatnia. 7600GT jak dobrze sie postarasz to ponizej 100 sporo kupisz. W tej cenie nie ma radeonow o podobnych parametrach na Allegro.

Masz złacze PCI Express prawda? ( Z tego co pamietam nie bylo X600 pod AGP). Moglbys dac mobo.

bardziej sie oplaca szukac, jakiejs z kart wymienionych wyzej czy brac tą od kumpla?

Przepraszam za double post, wyskoczyl mi ips driver error, wiec wyslalem wiadomosc drugi raz. widocznie wczesniejza tez doszla

Co do Pana eskimosa to mam nieodparte wrażenie, że ktoś próbowal mnie tu [naciagnac:)

Co do Pana wyżej- raczej nie:) wolę jakies pewniejsze źródło

Qanitro
komentarz
komentarz

za ta cene ta od kumpla bedzie super;)

Tida
komentarz
komentarz

Czyli mam rozumieć, że ten mój zasilacz jest za słaby na lepsze karty?:/

takiee cyferki są do niego przypisane-

3,3- 28 a

5v-30 a

12v-20 a

-12 v-0.8a

FoXx
komentarz
komentarz

GF 8600GT bedzie najlepsza za ta cene a jak jeszcze na gwarancji nie ma co się zastanawiac ;) a jakies szczegoly tej karty? zeby nie byl byle bubel...

a za tą nazwą zasilacza kryje się

ModeCom FEEL LC-B400ATX (400W)

nie ma tragedii... ale jest do wymiany... jest słaby awaryjny i be! jest na liscie złych zasilaczy klik (link do innego forum jeśli przeszkadza to administracji proszę o usuniecie go ;) )

TmkPt
komentarz
komentarz
nie ma tragedii...

jest tragedia ;) to zasilka z "czarnej listy" - do takiej grafiki moze dlugo nie pochodzic a 8600GT za 130 zl to sam bym kupil. Sam kupuje na Allegro jesli musze ale uwazam ze lepiej od kolegi bo i sprzedawca pod reka ;) i bez kosztow wysylki. A moze w dodatku na gwarancji jeszcze jest :)

pzdr

FoXx
komentarz
komentarz

no tragedii nie ma teraz jeszcze zresztą sam podałem czarną liste :P

no wieksza tragedia bedzie jak wrzuci oczywiscie gt 8600 ;]

wiec zasilacz do wymiany koniecznie jesli chcesz sprzet uchować! i bierz 8600 to dobry sprawdzony zakup bedzie..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.