x-kom hosting

Co sądzicie o karcie ATI Radeon 9250 128mb?

DJLukass_963
utworzono
utworzono

Witam. Co myślicie o karcie Radeon 9250 128 mb?? Jak na tej karcie bedą działać programy i gry (nie podążam za nowościami). Mam kompa: Intel Pentium 4 2.8 ghz, 1gb RAM, karta Radeon 9250(w drodze) i raczej programy i gry na podobne wymagania.

Gość
komentarz
komentarz

Słaba karta kup se GeForce 256mb :D

DJLukass_963
komentarz
komentarz

Nie pytam co mam kupić (bo już kupiłem tego radeona za 22zł) tylko co sądzicie o tej karcie, jak na niej chodzą programy itp.

rideluk
komentarz
komentarz

ciezkie pytanie zadales.. jesli masz na mysli programy typu CAD, 3d studio.. to bedzie marnie.. a jesli jakis photoshop to juz lepiej..

a co do gier to bedzie płynnie np z gta san andreas bo uzywalem.. generalnie gry z okresu swietnosci tejze karty :)

maxsp2
komentarz
komentarz

Zależy ilu bitowa szyna pamieci jest ...

pozatym to stara karta .. co do gier to w zawiele gire nie pograsz ... bo jest slaba trzeba bylo za 40 zl kupic 9550.. przynajmniej byc zagral w call of duty , fear,quake4

Gość
komentarz
komentarz

W NFS Underground na srednich pograszm ;). Jesli chodzi co o komputer do "neta" czyli youtube itp to karta starczy spokojnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.