x-kom hosting

Nowa karta zamiast GF MX 440, do starszego kompa

Gość
utworzono
utworzono

Mam kartę graficzną GeForce MX440. Chciałbym kupić inną, lepszą. Czy mogę kupić 256mb? Tylko żeby kompa nie muliło. I proszę mi jakąś polecić. Najlepiej żeby wytrzymała takie gry jak np. CoD 4 lub słabsze :D Moja płyta główna to Pole Wartość

Nazwa płyty głównej Asus P4S533-X (6 PCI, 1 AGP) Czyli co mogę karte graficzną z wejściem AGP i PCI? Czy którąś stąd?

//zmiana tematu na konkretny

//BlackRaven

falcon1984
komentarz
komentarz

A jaki masz procesor, pamięć i zasilacz ?

Racze trzeba będzie nowego kompa kupić by COD4 ruszył

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Intel Celeron, 2000 MHz (20 x 100)

Zasilacz 230V

No CoD4 to przesadziłem bym chciał żeby dobrze chodził SWAT 4 Syndykat bo teraz mam 64 karte i 512 mb ale chcem 1 gb kupić, laguje a chciałbym żeby dobrze chodził.

dawid11113
komentarz
komentarz

firme i moc zasilacza w WATTACH. prosze podaj.

Gość
komentarz
komentarz

http://www.allegro.pl/item602982404_geforc...ny_stan_gw.html

Hmmm pamietam kumpel mial Pentium'a 3,2ghz, i tego 6600GT 128 albo 256MB ale DDR (PCI-E) i CoD'a4 przeszedl na srednich/minimalnych 800:600, heh mulilo ale dalo sie grac.

P.S. Zbieraj na nowy komputer albo kup Xbox'a 360 Arcade ;):P

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

CODEGEN 300W

model 300x

Z CoDem przesadziłem :) chciałem żeby dobrze chodził SWAT4 SYNDYKAt a pozatym kupno nowego kompa Phanoma X4 :D stawiam na następne wakacje więc prosze o to co wyżej napisałem żeby SWAT dobrze chodził

PS. Jakie mam wejśćie AGP czy PCI?

Gość
komentarz
komentarz

Jak kupie ten zasilacz to jaką karte mi polecacie?

Machur
komentarz
komentarz

jesli dokupiłby ramu, kupił grafe typu 6600gt, to mu na niskich powinien poleciec CoD4. Zasilacz jakis forton - jak wyzej.

Gość
komentarz
komentarz
jesli dokupiłby ramu, kupił grafe typu 6600gt, to mu na niskich powinien poleciec CoD4. Zasilacz jakis forton - jak wyzej.

Może być forton 350W? A czy mogę kupić karte 256mb bo widziałem po 100 zł i nie wiem czy to żadna bójda i czy komp wytrzyma?

rideluk
komentarz
komentarz

nawet najszybsza karta na agp niewiele ci pomoze.. jedynym sensownym rozwiazaniem zeby pograc w nowe gry jest gruntowna modernizacja..

jak juz to karte agp polecam 7900gs najlepiej palita albo galaxy za ok 150zl..+ obowiazkowo RAM+zasilacz jak wyzej..

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Posty wyżej napisałem żeby odtwarzało mi SWAT4 i dodatek na legalu! A nie jakieś tam GTAIV czy Paradise itp...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.