x-kom hosting

[Rozwiazany]Problem z firewallem ZoneAlarm

*Madzia*
utworzono
utworzono

zainstalowałam na laptopie firewalla Zonealarm..i mam przesrane :/ Cały czas włącza mi się ustawianie reguł dla poszczególnych aplikacji i kiedy klikam na zezwól bądź blokuj laptop sam mi się restartuje i to co chwilę..nawet nie zdąże odinstalować firewalla a tu juz mi sie komp sam restaruje. Nie wim jakim cudem na moim kompie znalzał sie jakiś program o nazwie Bonjour, który próbuje ustanowić połączenie z Internetem i kiedy próbuję to zablokować komputer sam sie wyłącza i włącza. Mało tego nawet jak próbuje odinstalowac ZoneAlarm laptop zaczyna świrować i sie restaruje :/ Co mam zrobić? :( :placz:

Okazało się, że to nie wina firewalla a wina systemu. Gdzieś się zapodział plik odpowiadający za uruchomienie systemu windows c:BOOT.INI Próbowałam ponownie zainstalować system ale przy instalacji wykryło mi własnie brak tego pliku. Co mam zrobić? Skad wziąc ten plik? Czy można go ściągnąć z sieci? Proszę o pomoc... :placz:

KwusheR
komentarz
komentarz

Masz go w instalce Windowsa ;]

*Madzia*
komentarz
komentarz

Rzeczywiście, już znalazłam i mozna ten temat zamknąć :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.