x-kom hosting

Czy ta obudowa będzie pasować?

Shinigami666
utworzono
utworzono (edytowane)

Siema :D

W tym albo przyszłym miesiącu zamierzam kupić nową obudowę :) A konkretnie Fever Shinobi KLIK i zastanawiam sie czy moja płyta główna KLIK będzie pasować do tej obudowy :blink: Proszę o pomoc :D

mis456
komentarz
komentarz

Poinna pasować

BlackRaven
komentarz
komentarz

Będzie pasować, ale sama obudowa jest kiepska...

Wieszak
komentarz
komentarz

Obudowa może i wydaje się być ładna i dobra, ale taka nie jest.

Na pewno będzie pasować, aczkolwiek komp będzie Ci się w niej grzać, wszystko będzie trzeszczało (wykonana z cienkiej blachy, w dodatku firma krzak).

Kup mniej szpanerskiego Coolermastera za podobną cenę o znacznie lepszej wydajności.

maxsp2
komentarz
komentarz

Moze lepij powiedz do jakiej kwoty szukasz obudowy ?

I czy ten panelek lecd z cyferkami ci porzebny :??

Ja osobisci bym brał taka jak Coolermaster-Elite-330k.

ew.THERMALTAKE

Shinigami666
komentarz
komentarz

Hmm raczej o szpan mi nie chodzi bo i tak na pokaz komputera nie mam:P Ale i tak dzięki za pomoc;] chyba jednak zrezygnuje z tego obudowy osobiście bardzo mi się podoba ale nie chce tez żeby zbytnio się grzała ani żeby hałasowała. Po przeglądnięciu paru postów wybrałem tą obudowę KLIK i ostatnie pytanie, czy do tej obudowy będzie pasować?

webber
komentarz
komentarz

wybrałem tą obudowę KLIK
Bardzo dobry wybór.
czy do tej obudowy będzie pasować?
Jasne, bezproblemowo, zostanie Ci jeszcze sporo miejsca.
Dziobak10_84
komentarz
komentarz (edytowane)
Hmm raczej o szpan mi nie chodzi bo i tak na pokaz komputera nie mam:P Ale i tak dzięki za pomoc;] chyba jednak zrezygnuje z tego obudowy osobiście bardzo mi się podoba ale nie chce tez żeby zbytnio się grzała ani żeby hałasowała. Po przeglądnięciu paru postów wybrałem tą obudowę KLIK i ostatnie pytanie, czy do tej obudowy będzie pasować?

a ja mam SHINOBI i wcale nie trzeszczy i nie grzeje sie, sa 4 miejsca na wentyle 120 mm, jeden zamontowany oryginalnie, wszystkie srobki sa porzadnie skreconei nic nie jest luzne. A wyswietlacz lcd fajna sprawa, wole miec wyswietlacz niz wielkie okno z plexy

ps.Szkoda ze czasami tylko patrzy sie na firme, bo coolermaster to od razu musi byc dobra, a jak trafi na trefny egzemplarz bo takie sie trafiaja i bedzie wszystko trzeszczalo to co wtedy? Co wtedy koledze doradzicie? Aby zmienil na kolejna firmowa?

Pozdrawiam

Obudowa może i wydaje się być ładna i dobra, ale taka nie jest.

Na pewno będzie pasować, aczkolwiek komp będzie Ci się w niej grzać, wszystko będzie trzeszczało (wykonana z cienkiej blachy, w dodatku firma krzak).

A skoro wykonana z cienkiej blachy to chyba szybciej odprowadza cieplo bo to chyba raczej oczywiste ze cos o gr 2 mm szybciej ostygnie niz cos o gr 5 mm??

Shinigami666
komentarz
komentarz

o widzę ze chociaż jedna osoba popiera mój wybór ;] narazie rezygnuje z kupna obudowy ponieważ muszę kupić nową płytę główną dzięki za pomoc :piwko:

Dziobak10_84
komentarz
komentarz
o widzę ze chociaż jedna osoba popiera mój wybór ;] narazie rezygnuje z kupna obudowy ponieważ muszę kupić nową płytę główną dzięki za pomoc :piwko:

A tu do wgladu jak wyglada w srodku pusta obudowa, pelna i temp:

p2233022.th.jpg

p3293113.th.jpg

p4123124.th.jpg

i od razu tlumacze, temp cpu - temperatura procesora, temp sys - w srodku obudowy, temp vga - karty graficznej, przy podlaczonych 2 wentylatorach 12 cm, ktore w momencie robienia zdjecia chodzily na srednich obrotach i bylo uruchomione kilka programow, a dodatkowo boki obudowy od srodka mam wylozone pianka wygluszajaca.

raadny
komentarz
komentarz

Obudowa fakt nie jest ciekawa jeżeli nie zależy Ci na szpanie to kup Antca 300 obudowa najlepiej polecana w ubiegłym roku na polskich forach albo tego Cooler Mastera 330, Shinobi nie wydaje się na solidną może i jest popularna ze względu na fajny wygląd i cenę. Lepiej drożej i solidniej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.