x-kom hosting

Wyłączanie się komputera, wina temperatur czy zasilacza?

Miked
utworzono
utworzono

Witajcie!

Mam problem z moim komputerem. Gdy gram w GTA 4 po 20 minutach komputer się sam wyłącza!

Mój sprzęt:

AMD ATHLON x2 5000+

GeForce 8600 GTS 512 MB

2 GB RAM

Zasilacz jest 400W, nie pamietam nazwy ; d Ale czy musze zmienic zasilacz by spokojnie pracowac? ; d

2011z7d.jpg

//zmiana tematu na konkretny

//BlackRaven

Gość
komentarz
komentarz

Nie mierz temp. Everestem ;)

Podaj tempy z CoreTemp, RealTemp przy włączonym OCCT ;)

No i podaj markę zasilacz, bo moc to nie wszystko ;)

Zasilacze NoName mogą być przyczyną wyłączania kompa.

Miked
komentarz
komentarz

Nie wydaje mi sie aby byl to jakis markowy ; d Daj jakas nazwe popularnych no-nemow to byc moze powiem CI ktory posiadam ; d

20fd9i9.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Temp dobre. Zostaje nam jeszcze zasilacz

Link: KLIK

No i tam dorzuciłbym jeszcze Modecom Feel I i II ;)

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

A grafike jak masz chlodzona ?? Podaj nazwe zasilki zasilki :) Jak to no name to lepij wymienic na cos markowego :) np.FORTRON-ATX350PNF lub Pentagram 430.

Edytowane przez maxsp2
Miked
komentarz
komentarz

Z tego co sprawdzałem, to komp zawsze się wyłączał gdy temp procka wynosił 70-80 stopni ; d Grafiki była trochę mniejsza.

Jezeli chodzi o marke zasilacza to dzis sprawdze sobie, ale jest to chyba IBOX ; <

falcon1984
komentarz
komentarz

Zasilacz dziadowski, do wymiany. Jak komp jest bardziej obciążony o zasilacz nei daje rady dostarczyć tyle mocy do części i stąd zwiecha. Proponuje kupić minimum Chieftec 450W

Poza tym oczyść kompa z kurzu, przedmuchaj wszystko :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.