x-kom hosting

Tani zasilacz do E5200 i 8800GTS - któy wybrać?

ibox514
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Jestem zmuszony kupić "budżetowy" zasliacz... Im taniej tym lepiej. Mam do wydania 100 , MAX 150 złotych...

Ma działać z takim zestawieniem :

Ram:2gb

Mobo:Asus (chipset G31)

CPU:Intel PDC e5200

GPU:GForce 8800gts (G92)

Dobrze by było podkręcić procesor chociaż troche , żeby nie spowalniał karty graficznej...

I wie ktoś co to za zasilacz?

Producent : Incore 450W

Filtr PFC tak

Filtry OVP,OCP,OTP,SCP

http://www.allegro.pl/item570118590_obudow...u_black_lc.html

//zmiana tytułu tematu na konkretny

//BlackRaven

Edytowane przez BlackRaven

rafalluz
komentarz
komentarz

Nie mogę znaleźć informacji na jego temat. Wziąłbyś może lepiej jednak sprawdzony towar: Modecoma MC-400 lub Fortrona FSP400-60GLN. Powinieneś bez problemu zmieścić się w budżecie MAX.

ibox514
komentarz
komentarz (edytowane)

No to najtańsze sprawdzone 450 W? Chciałbym podkręcić procesor tak na 3.0GHz , żeby chociaż grafiki nie spowalniał. Powiedzmy że budżet zwiększyłsię do 200 złotych , absolutne max to 250

Edytowane przez ibox514
casion
komentarz
komentarz

OCZ StealthX 500W rev.2 dobra zasiłka ale głośna . Oprócz niego dobre będą również Chiefteki 450 W GPS czy Corsair 400 W . ;)

Mattix95
komentarz
komentarz (edytowane)

Mogę Ci polecić także BeQuiet Straight Power E6-400 W . Sprosta Twojej maszynie nawet po O/C . Bardzo cichy , bdb trzyma napięcia :) Wydajność powyżej 80 % :)

http://www.gral.pl/preview/be_quiet!/Z...he!_56.html

Naprawdę godny polecenia :D

P.S Nie kupuj nic z serii E5 ( coś nie tak z nimi było , dziwne bzyczenie z nich , trafiają się głośne sztuki itp. ) .

Pozdrawiam !

Mateusz

Edytowane przez Mattix95
ibox514
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedzi... Zapewne kupie Chieftec'a 450W... I małe OT na koniec. Ten procesor na boxie wykręci się na 3.0GHz?

Machej666
komentarz
komentarz (edytowane)
Ten procesor na boxie wykręci się na 3.0GHz?

Powinien się wykręcić. Jak kasy nie masz na chłodzenie to kup pastę jakąś ( nie wiem zalmana stg1) parę stopni spadnie;) a użytek nie jednorazowy

Edytowane przez NISu
maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

Do tego tez wystarczy taka zasilka jak np.Pentagram 460W'-Da rade:)

Kolegow tez bdb:)

Edytowane przez maxsp2
PaQre
komentarz
komentarz

Weź Chiefteca cicha i dobra zasiłka.Co do proca to zależy od sztuki u mnie by poszedł nawet ponad 3.2GHz na Boxie

Gość
komentarz
komentarz

Albo wez Amacrox Warrior 450W.

Sam go dzisiaj kupilem. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.