x-kom hosting

9400gt

patrick666
utworzono
utworzono

Karta 9400 512 ddr2 za 100zł? opłaca sie brac?

lub za 50?

prosze,szybko :*

Gość
komentarz
komentarz

to jest konkretny syf ale w szczęśliwych okolicznościach mógł byś go potem opchnąć jakiemuś noobowi za 170zl

jeśli nie kupujesz jej dla siebie to możesz brać

patrick666
komentarz
komentarz

dobra,dałem 50 dyszek,wiem ze pozostawia wiele do zyczenia,ale miałem 8400gs więc myślę iż troszkę poczuje roznice-dzia za pomoc. na lepsza mnie poki co nie stac.dzia

Gość
komentarz
komentarz

9400 to 8500

9500 to 8600

patrick666
komentarz
komentarz

a powiedzcie prosze jak z pamiecia i chłodzeniem 9400gt...

Naxi
komentarz
komentarz
a powiedzcie prosze jak z pamiecia i chłodzeniem 9400gt...

Musisz podać konkretny model.

patrick666
komentarz
komentarz

gigabyte nvidia 9400gt gv-n94toc512l

w czyms takim

Gość
komentarz
komentarz

to ten?

http://sklepwgk.pl/prod30008_Gigabyte_GF_9..._DVI_PCI-E.html

jeśli tak to chłodzenie jest wystarczające

a powiedzcie prosze jak z pamiecia i chłodzeniem 9400gt...

pamięci ddr2 w przypadku kart graficznych to konkretny shit wychodzący już użycia

słyszałem wiele mitów o padających pamięciach na gigabytach jednak osobiście się z tym jeszcze nie spotkałem

patrick666
komentarz
komentarz

ok dzięki,to była własnie ta...

Gość
komentarz
komentarz

Jak jestw dobrym stanie to sprzedaj go na allegro za dobre pieniadze i kup uzywke 8600GT.

patrick666
komentarz
komentarz

potrzymam do konca gwary a potem całkiem ulepsze kompa...(mam gwarancje,uzywke odpadaja,poczekam pol roku i kupie cos konkretnego)

temp tej 9400 gt ~40-48 stopni to jest dobra?

Gość
komentarz
komentarz

Na 8600GT sobie pograsz normalnie w gry typu CoD5 czy nawet GTA4. Na 9400 raczej watpie.

corporaptor
komentarz
komentarz

Tak zwana wersja budżetowa doskonała do rozwiązań biurowych i oglądania filmów, alen ie przesadzajcie, da się na tym grać na low detalach : P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.