x-kom hosting

Karta do 300zl na zasilacz 300w

Maciek1125
utworzono
utworzono

Witam,

ostatnio spaliła mi się moja 7600GS i chciał bym kupić podobną kartę. Może być to albo radeon albo nvidia. Jednak nie wiem która będzie odpowiednia do mojego zasilacza 300w. Proszę o jakieś propozycje.

Reszta komputera:

Intel C2D E6320

Asus P5VD2-MX

Ram 2GB DDR2 667mhz

Stacja dysków i czytnik kart

Dodam jeszcze że karta nie może mieć dodatkowego zasilania i najlepiej żeby była to low-profile ale nie musi.

Qniooo
komentarz
komentarz

Marki zasilacza nie podałeś, ale do C2D jaki by nie był 300W to i tak za mało ;)

Maciek1125
komentarz
komentarz

No ale jakoś ten 7600 działał a marka zasilacza to In Win.

Qniooo
komentarz
komentarz

Ten zasilacz to krzak, masz farta, że Ci kompa nie spalił ;)

Jak chcesz kupić porządną grafikę najpierw kup jakiegoś Chiefteca, albo Modecom MC 450W minimum.

Gość
komentarz
komentarz

Kup to Chieftec'a minimum 400W, i wtedy mysl o karcie.

Podkrec procesor na 2,8ghz i kup jakiegos GF 9600GT

Maciek1125
komentarz
komentarz

Niestety ale mam ograniczenia co do zasilacza ponieważ mam obudowę matx. Nie potrzebuje takiej karty ja 9600gt. Wystarczy mi np. 7800gt albo nawet kupie 7600gt i postaram się nie grać w dość wymagające gry bo mój 7600gs spalił się 2 razy przez Company of heroes.

qwertyzax
komentarz
komentarz
bo mój 7600gs spalił się 2 razy przez Company of heroes.

Bzdura, karty nie pala sie przez przetwarzanie grafiki. Chyba ze sie notorycznie przegrzewala, ale raczje stawialbym na zasialcz.

Maciek1125
komentarz
komentarz (edytowane)

Może źle to nazwałem ale podczas grania w tą grę i to 2 razy tak się stało a w serwisie powiedzieli ze karta padła i nie da się jej naprawić. A jej temp. wynosiła około 60 stopni.

Machur
komentarz
komentarz

no to tym bardziej zasilacz. Wymień najpierw zasilacz, a poźniej myśl o karcie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.