x-kom hosting

Jaki zasilacz pod taki zestaw ?

Filooo
utworzono
utworzono

ASUS P5Q

Q6600 (G0)

GTX 280 eVGA

Corsair 2x2GB (4GB) 1066

WD 320GB x2 SATA II

z góry dzięki za pomoc :)

wieza71
komentarz
komentarz

Myślę że dobry byłby zasilacz Chieftec CFT-560A-12S - cena ok.300 zł lub Ocz StealthXStrem 600W SLI - cena też około 300 zł.Obydwa spokojnie pociągną twojego kompa,i zostanie jeszcze zapas mocy.

Weacky
komentarz
komentarz
casion
komentarz
komentarz

Za cenę tego Antec'a brałbym be quiet ! 550 W Dark Power P7 :P Świetna zasiłka .

wieza71
komentarz
komentarz

Ludzie,po co mu zasilacz za 500 zł skoro powyżej są tak samo dobre,a o ile tańsze.

casion
komentarz
komentarz

Taak ale ten Be Quiet ! Ma odpinane kable i jest niesamowicie cichy, poza tym jeśli nie ma tyle pieniędzy niech bierze tego Chieftec'a jeśli ma to warto zainwestować w tego BQ ;)

maxsp2
komentarz
komentarz

A wiec normlanie to bym polecał PENTAGRAM 620.

Natomiast jak jestes milosnikiem ciszy to mozesz wybrac cos corsair-vx550

mis456
komentarz
komentarz
A wiec normlanie to bym polecał PENTAGRAM 620.

Natomiast jak jestes milosnikiem ciszy to mozesz wybrac cos corsair-vx550

Pierwszy zasilacz jest głośny, drugi jest średni.

Bierz be quieta dark power 550W- cihcy, odpinane kable, świetna sprawność, bije na głowę inne tutaj podane

djmakus
komentarz
komentarz

wg mnie wystarczy spokojnie BQ ale Straightpower E6 500W

znacznie tańszy od P7 550W a przy tym po za okablowaniem mało ich różni

Cooling.pl
komentarz
komentarz

Ludzie skąd wy to bierzecie;) Ehh opinia o marce robi wszystko;P

Antec New, ma praktycznie wszystko lepsze od tego BeQuiet-a...

1. Japońskie części

2. Regulacja PWM, jest odczuwalnie cichszy, zwłaszcza pod obciążeniem.

3. O wiele lepsza sprawność;)

4. Napięcia trzyma znacznie lepiej, jego wahania są poniżej 1%:)

5. Dłuższa gwarancja...

P7 Pro są niezłe, ale nie są już wcale takie super.

Jak już wydawać dużo, to na naprawdę coś super;)

casion
komentarz
komentarz (edytowane)

Hmm jak widze polecasz tylko zasilacze Antec'a całkowicie nie patrząc na inne, w dodatku podajesz linki tylko z coolingu.pl, jakaś reklama ? Chyba jesteś fanboyem Antec'ów :P Nie twierdze że są złe, ale są też zasiłki lepsze . ;) Tak sie składa że miałem tego be quiet'a i sprawował się świetnie, cichy, bardzo stabilny, świetnie wykonany no i miał odpinane kable . Poza tym zasilacz jest bardzo ładnie zapakowany, wyposażenie pudełka powala, jest wszystko czego moglibyśmy sobie zażyczyć . W tej cenie to na prawde świetna zasiłka . Dla mnie ten be quiet był niesłyszalny, a jestem maniakiem ciszy, więc chyba nie ma cichszego zasilacza, oprócz pasywnych . :P Oczywiście nie twierdze że ten antec to zła zasiłka, jest bardzo dobra, ale jednak be quiet ! w tej cenie będzie poprostu lepszy ;)

Edytowane przez casion
mis456
komentarz
komentarz
Antec New, ma praktycznie wszystko lepsze od tego BeQuiet-a...

1. Japońskie części

2. Regulacja PWM, jest odczuwalnie cichszy, zwłaszcza pod obciążeniem.

3. O wiele lepsza sprawność;)

4. Napięcia trzyma znacznie lepiej, jego wahania są poniżej 1%smile.gif

5. Dłuższa gwarancja...

Prawda w 100%. Antec New jest najlepszym zasilaczem na rynku, bije enermaxy i BQ. Tylko cena też ładna.

casion
komentarz
komentarz (edytowane)

aaaa sory nie zauważyłem tego New w nazwie, zwracam honor ;) Tak więc bierz tego Antec'a o ile masz te 480 zł na niego :P

Edytowane przez casion
rafalluz
komentarz
komentarz
Prawda w 100%. Antec New jest najlepszym zasilaczem na rynku, bije enermaxy i BQ. Tylko cena też ładna.

Revolution 85+ też? :E

Ale fakt, pomiędzy Revolution, Antec Signature, a Truepower New brałbym zdecydowanie tego trzeciego, ze względu na opłacalność głównie.

mis456
komentarz
komentarz
Revolution 85+ też? szczerb.gif

Byłbym skłonny powiedzieć że jest an jego poziomie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.