x-kom hosting

co sądzicie o tym PALIT 9800GTX+

gumas
utworzono
utworzono (edytowane)

Od duszego czasu przymierza się do kupna nowej karty i wybrałem PALIT 9800GTX+ http://allegro.pl/item600575144_palit_9800...wa.html#gallery chce się dowiedzieć czy to dobry wybór.

mój zestaw:

AMD Athlon 64 X2 6000+

Gigabyte Ga M55S-S3 AM2

2GB RAM DDR2 Kingmax

HDD 160 GB

Chieftec 500W

casion
komentarz
komentarz (edytowane)

Sama w sobie ta 9800 GTX + nie jest zła ale w tej cenie można kupić coś lepszego ;) Tu jest HD4870 w bardzo dobrej cenie http://www.allegro.pl/item598408121_asus_a...bit_tv_dvi.html brałbym ją . Ale musisz podkręcić procka do 3,6 GHZ :P

gumas
komentarz
komentarz

nie jestem sbytnio za radonami raczej wolał bym GF

casion
komentarz
komentarz

Podany przeze mnie HD4870 jest o wiele wydajniejszy od tego GTX+ .. Ten radeon jest porównywalny z GTX 260 ..

gumas
komentarz
komentarz

jak z temperaturo bo słyszałem że się grzeją

casion
komentarz
komentarz

Ta grafika ma niereferencyjne chłodzenie, więc grzać się nie będzie . Jeśli nie zdążysz kupić tego HD4870 zastanów się nad HD4850 od Asusa w wersji TOP lub Gainwarda w wersji Golden Sample . :P

Nights25
komentarz
komentarz

Koles pisal ze wolalby GF. Na monitorze 19' (nie wiem jaki masz) 9800 gtx+ pozwoli ci odpalic wszystkie wpolczesne gierki (oprocz Crysisa i GTA4) na najwyzszych detalach - temperatura pracy kolo 60 stopni wiec luzik.

qwertyzax
komentarz
komentarz
oprocz Crysisa i GTA4

Co do crysisa nie jestem pewien, ale gta powinno smigac w najwyzszych.

Gość
komentarz
komentarz
Koles pisal ze wolalby GF. Na monitorze 19' (nie wiem jaki masz) 9800 gtx+ pozwoli ci odpalic wszystkie wpolczesne gierki (oprocz Crysisa i GTA4) na najwyzszych detalach - temperatura pracy kolo 60 stopni wiec luzik.

:lol:, tylko ze GTX+ nie bedzie sobie niedlugo rady dawal i kiedy se zagrasz w nowa gre na duzej rozdzielczosci max detal, to na GTX+ bedziesz musial na medium w nizszej rozdzialce, tak przetlumaczylem to dla lajkow.

9800GT<HD4830<HD4850<9800GTX+<GTX260<HD4870<GTX260 216<HD4850x2<GTX280<GTX285<HD4870x2<GTX295 - chodzi o referencyjne modele, bo HD4850 TOP przebija GTX+ (referenta) o jakies 5%...wiec porwownanie 9800GTX+ vs HD4870 jest w ogole bez sensu, bez apelacyjnie wygrywa HD4870 ktory jest lepszy od zwyklego GTX260.

casion
komentarz
komentarz

Brałbym Gainwarda w wersji Golden Sample . Będzie najwydajniejszy z w/w . ;)

gumas
komentarz
komentarz (edytowane)

proszę o więcej wypowiedzi

Lipton
komentarz
komentarz
Brałbym Gainwarda w wersji Golden Sample . Będzie najwydajniejszy z w/w .

No chyba nie :)

Najwydajniejszą kartą z w/w jest Palit i Zotac przy tym ten drugi jest znacznie tańszy.

casion
komentarz
komentarz

Z testów na benchmarku, wynika że ten HD4850 jest mocniejszy .. Nie wiem czy te testy nie są sponsorowane czy coś, ale na nich się opierałem :P

Lipton
komentarz
komentarz

Test:

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=477&...tr_str_numer=13

W większości 9800GTX+ od Zotaca wersja AMP jest wydajniejsza od HD4850 TOP, a ten ma nie wiele gorsze osiągi od Golden Sampla. Brałbym kartę tańszą, jeżeli ma wybierać pomiędzy tymi dwoma.

casion
komentarz
komentarz (edytowane)

No tak tylko ten ZOTAC, nie jest w wersji AMP . :P Ale fakt, przyrost wydajności nie będzie jakiś bardzo duży, lepiej brać tańszą kartę ;)

Lipton
komentarz
komentarz

Do AMP spokojnie podkręci to 50MHz na pamięci i 20MHz(śmieszna wartość) na GPU. Zresztą to da mu przyrost wydajności nie większy jak 2%.

gumas
komentarz
komentarz

proponujecie mi tego zotac więc go chyba wezmę

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.