x-kom hosting

Przegrzewanie Geforce 7300GS.

malina1488
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

posiadam kartę graficzna GF7300GS 256 PX DV/TV mam z nią pewien problem ponieważ pewnego dnia karta zaczął głośno warczeć i gdy przechyliłem kompa wo wiatrak jak by tarł o jakaś cześć w późniejszym czasie zaczął wyskakiwać komunikat o zbyt wysokiej temperaturze podczas pracy nie była ona jednak podkręcana oraz nie było zmienianych ustawień czy da się to jakoś samemu naprawić ?

HQ19
komentarz
komentarz

Jakiej firmy jest karta? Jaką temperaturę osiąga? Przeczyść chłodzenie.

malina1488
komentarz
komentarz

po zbadaniu dokładniej karty okazało się ze wiatrak się nie kreci i teraz nie wiem czy idzie dokupić wiatraczek a jak się da to nie wiadomo jak drogi będzie

Qniooo
komentarz
komentarz

Możliwe, że bardziej będzie Ci się opłacało kupić kartę z pasującym do twojej chłodzeniem, tylko uszkodzoną na allegro (najlepiej z licytacji za 1zł ;)) i przełożyć całe chłodzenie do swojej.

malina1488
komentarz
komentarz

poszedłem do sklepu u mnie na osiedlu i sprzedawca doradził rozebrać i nawalić wd-40 w wiatrak odczekać ok godz i sprawdzić czy działa zrobiłem tak i idzie jak burza

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.