x-kom hosting

Szukam monitora dla mojego kompa

DawidG3
komentarz
komentarz

Hurricane, Ty cały czas mówisz o T220 tak?

Hurricane
komentarz
komentarz

Tak :)

MagiK44
komentarz
komentarz

Więc jednak kupiłem tego LG i bardzo mi się podoba (Cena , kolory , kontrast , FULL HD , wielkość) jeszcze jakiś negatywów nie znalazłem, a co do T220 nie ma FULL HD to bym brał na twoim miejscu W2261V

DawidG3
komentarz
komentarz

dzięki Magik44 za opinię :)

ale słuchajcie Panowie, jak mam na to: Ekrany LCD: żegnaj 16:10, witaj 16:9 zareagować?...

WinstonWolf
komentarz
komentarz (edytowane)

To że wśród producentów monitorów panuje trend zastępowania 16:10 przez 16:9 nie znaczy że 16:10 zniknaze sklepów. 16:9 jest lepszym foramtem do ogladania filmów a nowe gry są już robione pod 16:9. Więc teoretycznie jeżeli wybierzesz teraz monitor w takim formacie to będzie to "przyszłoścowe" rozwiązanie, a jeśli wybierzesz monitor na 16:10 to i tak nic na tym nie stracisz. ... W końcu za kilka lat będziemy wymieniali sprzęt na OLED'y ;)

Edytowane przez WinstonWolf
DawidG3
komentarz
komentarz

ja biorę pod uwagę to, co się TERAZ dzieje, a nie wyjeżdżam daleko w przyszłość ;P

jak będzie wyglądać oglądanie filmów 4:3 na monitorze 16:9?

i jaki polecacie mi monitor w proporcjach 16:9?...

pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)

KingNight
komentarz
komentarz

16:9 jest już standardem a za tym idzie zmiana proporcji monitorów, wiec filmy w 4:3 nie będą już potrzebne i nie będą robione

Monitory godne polecenia:

Benq M2200HD bardzo dobre parametry oraz rozdzielczość Full HD

LG w2261V - wyższe parametry również rozdzielczość FHD + bardzo dobra gwarancja.

  • 2 miesiące później...
DawidG3
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie :)

Oczywiście nie zapomniałem o temacie ;)

Dnia 19 czerwca (piątek), po tygodniu namysłu, zdecydowałem się na zakup monitora LG Flatron W2261V-PF ze sklepu NoweKolory.pl (link: http://www.nowekolory.pl/lg-lcd-22-flatron-w2261v-pf.html) w cenie 712zł (była to wtedy najniższa cena w sklepach internetowych). W mieście krzyczeli mi ponad 900zł (!). Kurier przyjechał we wtorek (dobrze że nie w poniedziałek, bo imprezkę urodzinową miałem xD ).

Otrzymany towar okazał się doskonałym zakupem. W pudełku, oprócz monitora, otrzymałem płytę CD ze sterownikami, kabel DVI oraz D-SUB oraz kabel zasilający. Szkoda że nie było kabla HDMI...

Z konfiguracją monitora nie było najmniejszych problemów. Zmiana rozdzielczości to chwila, lecz zmiana patrzenia z CRT 4:3 na LCD 16:9 trochę trwała :D

Ogólnie monitor bardzo mi się podoba i jestem z niego bardzo zadowolony.

W razie jakichkolwiek pytań czy zdjęć proszę pisać na maila dawid.galecki@o2.pl . Jeśli ktoś chce obejrzeć monitor na własne oczy - nie mam nic przeciwko ;) Napisz, a się dogadamy :)

Edytowane przez DawidG3

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.