x-kom hosting

Szukam zasilacza do AMD Athlon XP 2400+, GF 7600 GT

kolanko1990
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Obecnie posiadam takie coś czego nawet nie można dziś nazwać komputerem :D

Radeon 9700 PRO

AMD Athlon XP 2400+ 2.0 GHz

2x 1GB ram

Płyta główna Abit nf7

i zasilacz 350W FEEL II (podobno bomba zegarowa)

i kupiłem nową kartę graficzną GF 7600 GT i chciałem podłączyć do kompa lecz za mało mocy dostaje i się wiesza lub wyłącza (zresztą teraz na tym Radeon czasami tak samo mam)

Prosiłbym o podanie nazwy zasilacza który by dał wystarczająco mocy mojemu "kombajnowi" zebym mógł sie pocieszyc swoja nowa grafika + modernizacje w przyszłości.

Nie mam dużych funduszy max 150zl

//Nie piszemy z włączonym capslockiem

//Ważne info pogrubiam

//Michał Paluch

Edytowane przez BlackRaven

casion
komentarz
komentarz

Chieftec GPS 450 W lub 400 W / Pentagram 430 W ;)

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Za taką cenę może znajdziesz gdzieś Corsair CMPSU-450VXEU 450W, z zapasem wystarczy.

kolanko1990
komentarz
komentarz

Ja znalazłem na forum takie coś.

Zasilacz Fortron 400W (FSP400-GLN)

tylko nie wiem czym się różni od tego.

Zasilacz

casion
komentarz
komentarz (edytowane)

Chłopie ten Corsair kosztuje okolo 250 zł ? Czy nie zauważasz że przekracza to jego budżet o dobre 100 zł ? :huh: Bierz któregoś z podanych przeze mnie w pierwszym poście . ;) ten fortron gln jest również okej, możesz go brać . Ten drugi fortron którego podałeś jest to wersja MDL, to gorsza konstrukcja. ;)

Edytowane przez casion
kolanko1990
komentarz
komentarz

a ma ktoś może jakiś sklep internetowy bo na allegro to troszkę się boje kupować bo to jak kupowanie kota w worku.

Krzysiek6
komentarz
komentarz (edytowane)

casion to zobacz sobie w polecane zasilacze, nie sprawdziłem aktualnej ceny, sory.

151-200zł

Antec Earth Watts 430W (+12V 360W)

Corsair CMPSU-450VXEU 450W (+12V 396W)

Huntkey HK-350AP (+12V 300W)

Tagan TG400-U33 2Force II 400W (+12V 336W)

Edytowane przez Krzysiek6
casion
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak ten corsair to świetny zasilacz, cichy stabilny ale niestety drogi ;) Chodziło mi tylko o to że jest o 100 zł droższy niż przewiduje to jego budżet .

Nie bój się kupować przez allegro, nic się nie stanie, kup od pewnego użytkownika, który ma dużo komentarzy . Dużo użytkowników na allegro to tak na prawdę zwykłe sklepy prowadzące sprzedaż wysyłkową .

Edytowane przez casion
kolanko1990
komentarz
komentarz

szukałem tych zasilaczy na allegro i ani jednego nie znalazłem.

Antec Earth Watts 430W (+12V 360W)

Huntkey HK-350AP (+12V 300W)

Tagan TG400-U33 2Force II 400W (+12V 336W)

Chieftec GPS 450 W

Gdzie wy je wypatrzyliście? :P

kolanko1990
komentarz
komentarz

no tak tylko te wasze propozycje to są na te nowe złącza a moja maszyna jeszcze jeździ na tych starych :P

Jak ktoś by mógł podać z 2-3 aukcje a ja już sobie sam coś z tych podanych aukcji wybiore.

Przepraszam że tak marudzę ale chce wmontować wreszcie ta nową grafikę a jak już cos kupowac to chcę mieć cos co polecaja ludzie którzy się na tym znaja :)

casion
komentarz
komentarz

Na jakich starych ? Wszystko będzie ze sobą działało . Wszystkie wtyczki pasują . :P

kolanko1990
komentarz
komentarz

a to ok :)

Wiec mogę wybrać coś z tego co dałeś?

casion
komentarz
komentarz

Jak najbardziej ; D

kolanko1990
komentarz
komentarz

ok to wybiore sobie coś z tych 3 zasilaczy.

Nie wiem czy jest sens kupować używany zasilacz lecz jeszcze na gwarancji.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.