x-kom hosting

Lekkie klatkowanie obrazu

bartkos3
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam problem z klatkowaniem obrazu głównie w grach, podczas gameplayu raczej nic nie czuć, ale przy jakichś urywkach filmowych itp. zaczyna troche klatkować i niepłynnie odtwarzać...próbowałem ze sterownikami , nowsze , starsze , z płytki i ze strony ale ciągle to samo, problem występuje w każdych grach i niektórych odtwarzaczach.

Config:

AMD Athlon X2 6000+ 3GHz 2x1MB L2

Gigabyte GA-M61PME-S2P

Gigabyte GeForce 9600GT 512MB DDR3 temp. ~80C

Samsung 250GB SATA2 16MB F1

ModeCom MC 500W

Asus TA

Wszystko nowe, na gwarancji.

Wirusów żadnych nie ma, powinno być wszystko OK, a tu taka klapa.

Ktoś pomoże?

damib
komentarz
komentarz

Trochę za ciepło ma ta karta... to pasywka? Instalowałeś kodeki video? jak nie to spróbuj te: KLIK

rideluk
komentarz
komentarz

nic dziwnego, grafika się gotuje wrecz..

zobacz czy dziala wentylator na karcie..

bartkos3
komentarz
komentarz (edytowane)

Grafa ma chłodzenie pasywne , dziwne że aż tak się grzeje - w ekstremalnych warunkach ponad 100 stopni :/

Kumpel ma 8800GT i dochodzi mu do 130, a wszystko płynniutko i stabilnie pierwsza klasa heh , strange...

Chyba w radeony zainwestuje ;]

dem
komentarz
komentarz

Przyczep do niej na paskach jakiś wentyl koniecznie bo ją zagotujesz a lato nadchodzi więc będzie tylko gorzej.

KowalxD
komentarz
komentarz

Według mnie powinieneś dodać wiatraczek do tej karty graficznej(koszt ok 25zł) powinno zmienić temperaturę.

bartkos3
komentarz
komentarz

Dotknęłem karty...patelnia :x

jutro skocze do miasta po jakieś chłodzenie może pomoże, narazie w otwartej obudowie bedzie chodzić ;)

pzdr

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.