x-kom hosting

Myśli kobiety jak ciąg fibonacciego

tofik177
utworzono
utworzono (edytowane)

Niedawno jakos rozmawiając z moją dziewczyną o jakiejś tam książce typu "mężczyźni sa z marsa kobiety z wenus..." rozmawialiśmy sobie.. Doszliśmy do rozmowy na temat co myśli kobieta a co facet o jakiejś rzeczy albo sytuacji.. no nie ważne dokładnie ale dam jakieś przykłady żeby było jasne.

Jak powiesz do faceta ze przytył, on sie tym zbytnio nie przejmie i dalej sobie cośtam dalej robi, mysli itd. Ma to niejako w d***

Natomiast jak dziewczyna usłyszy takie stwierdzenie o sobie, zaraz ma w głowie narastąjace kłebki myśli typu: on wcale tak nie myśli , a może jednak... o nie widzę fałdkę.. od jutra przestaje jesc cośtam... nie nie trzeba zejsc w koncu na diete.. o nie on mówi ze jestem gruba.. brzydka i wogule bla bla bla.. itd

Bez obrazy drogie panie Moja dziewczyna sama tak to określiła w tamtej rozmowie ;]

Chodzi mi o to ze żartobliwie porównałem kobiece myśli do ciągu fibonacciego, moja dziewczyna w śmiech... Po chwili zastanowienia i wpisaniu w google powiedziała ze kurde ale mam racje...

W ciągu chodzi oto ze suma dwóch poprzednich cyfr/liczb ciągu daje następną itd.. (0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55...)

Te cyferki zwiększają się podobnie jak myśli kobiety na jakiś temat...jak w przykładzie ;]

Z błahostki która nie jeden facet by olał kobieta potrafi wytoczyć niezłą awanture ;]

Do tej pory jak o tym wspominamy przy znajomych to porównanie ludzie sie śmieją ale zgadzają..

Co myślicie o takim porównaniu ???

Dla nie wiedzących oco chodzi z ciągiem link:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ci%C4%85g_Fibonacciego

Edytowane przez tofik1778983

piku
komentarz
komentarz

Niestety...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.