x-kom hosting

Jak połączyć 2 pliki?

linksio
utworzono
utworzono

Jak połączyć/ dodać 1 plik do 2 aby powstał 1 pod 1 nazwą?

m.f.d
komentarz
komentarz

jaki plik? jakie rozszerzenie?

Lucider
komentarz
komentarz

Rozumiem, że wpakowanie go w jeden plik .zip nie spełni Twoich oczekiwań?

linksio
komentarz
komentarz

Dołączenie do pliku .exe plik .scr

Nie chodzi tutaj o spakowanie więc to odpada.

TmkPt
komentarz
komentarz (edytowane)

Chcesz dolaczyc wirusa do wygaszacza czy jak? :D

A tak serio do napisz moze cel tego dzialania przykladowy. no jaki ma byc efekt. Jakie rozszerzenie wynikowego pliku, reakcja na uruchomienie itp bo tak to enigmatyczny problem dosyć i trudno o jasna odpowiedź.

Swoja droga .scr to wlasnie tez jest .exe

Nie chodzi tutaj o spakowanie więc to odpada.

Pakowac mozna rowniez do .exe

linksio
komentarz
komentarz

Chodzi mi o dodanie do instalki programu który może mieć rozszerzenie exe lub scr

TmkPt
komentarz
komentarz

Albo dekompilacja albo prosciej instalka zawierajaca oba. Np w : Inno Setup, WinRar i podobne(pisalem juz) a nawet windowsowy Iexpress

pzdr

linksio
komentarz
komentarz

A mógłby kots pokazać za pomoca iexpress bo jak ja robie to wyskakuje błąd

  • 1 miesiąc później...
adam123
komentarz
komentarz

A czy przypadkiem nie chcesz użyć tego jako hack do tibii? Teraz pliki *.scr są bardzo popularne w świeci pikseli. A żeby nie był oftop, to takie coś co chcesz zrobić to się nazywa bindowanie. tu masy fajnz poradnik o tym.

leonardofree
komentarz
komentarz (edytowane)

To łączenie plików to bindowanie. Spróbuj zrobić to w cmd tak jak tu jest napisane:

http://www.informatyczne.org/-hacking-lacz...dery-t-152.html

Bardzo prosty sposób i nie trzeba żadnego programu. U mnie cmd działa tylko na partycji systemowej nie wiem jak u ciebie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.