x-kom hosting

,,BackTrack 4 beta relase'' Nie moge połączyć się z internetem bezprzewodowym, dlaczego ?

papi337
utworzono
utworzono

Witam

,,BackTrack 4 beta relase'' Nie moge połączyć się z internetem bezprzewodowym, dlaczego ??

1) Na Windows XP mam internet bezprzewodowy. Kiedy uruchomie ,,BackTrack 4 relase'' i zmienie mac adres karty na ten legalny i później chce uruchomić w systemie ,,BackTrack 4 relase'' program ,,KNetworkManager'' i program wogóle się nie uruchamia. Czy ktoś z was wie jak podłączyć się do sieci bezprzewodowej w systemie ,,BackTrack 4 relase''. W systemie BackTrack 2 i 3 Final do sieci podłączam się bez problemu a na tym systemie ,,BackTrack 4 relase'' nie potrafie się połączyć. Wie ktoś z was jak to zrobić ???????????????? ,,BackTrack 4 relase'' mam na płycie DVD+RW, oczywiście ,,BackTrack 4 relase'' uruchamiam z płyty Live.

2) Mam jeszcze jeden problem nie wiem jak skopiować dane chodzi o pismo z ,,BackTrack 4 relase'' do systemu windows xp na dysk twardy Program Files. Na BackTrack 2 i 3 Final idzie bez problemu dostać się na dysk twardy systemu windows xp i tam w Program Files skopiować dane a tutaj w systemie ,,BackTrack 4 relase'' nie idzie tego zrobić wogóle mi nie pokazuje dysków twardych systemu windows xp. Prosze o pomoc ???????????

Tak sobie myśle czy ten system ,,BackTrack 4 beta relase'' to jakiś nie wypał czy co, w końcu to wersja beta.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.