x-kom hosting

Nie działa karta graficzna ?

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam pewien problem. Mam 2 karty graficzne : Radeon 9200 i radeon 9550. Ta pierwsza dziala bez zarzutow. Ale linux mi nie wykrywa sterownikow do niej. Do tej drugiej wykrywa. Ale problem jest taki - np. jak wlanczam kompa i jest na samym poczatku Windows Xp i leci ten pasek na dole. To na 1 karcie to sie wyswietla normalnie a na 9550 jest tylko bialy ekran po czym normalnie sie wlancza system. jeszcze przy 9550 jak np. ogladam jakis film na kompie pokazuja sie takie malutkie paseczki na ekranie i koło kursora. I teraz gdy wkladam plytke mandrivy po restarcie systemu na tej 1 karcie normalnie pisze wszystko ( Install , bot from hard disc itp.) a gdy wkladam 9550 jest tylko biały ekran. I tu mam pytanie czy musze kupić kolejną karte graficzną czy da sie jakoś tą naprawić ? Aha i 9550 w grach działa świetnie, nie zacina się ani nic.

@edit czy to mozliwe ze to jest karta PCI ? Bo w 9220 sa tak jak by 2 przegrody w tym wejsciu a w 9550 jest tylko 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.