x-kom hosting

problem z Microsoft Word (nie mogę otworzyć pliku)

rusin
utworzono
utworzono (edytowane)

witam

mam taki problem :

Kiedy otwieram sobie jakikolwiek plik tekstowy np. xxx.doc wyskakuje mi błąd " Plik xxx.doc jest niedostępny. "

Poszperałem trochę w sieci dowiedziałem się że może mieć to związek z zainstalowanym na moim komputerze programem Norton Security Scan. Nawet gdy go usunę problem nadal jest.

Reinstalacja Office'a też nic nie daje. Czy ktoś jest mi w stanie jakoś pomóc ?

crosis
komentarz
komentarz

Hmmm... a możesz powiedzieć na czym pracujesz? Czy ten plik jest na Twoim dysku lokalnym, czy umieszczonym gdzieś na sieci?

Jeśli na desktopie założysz sobie nowy abc.doc i postarasz się go otworzyć dostajesz taki sam komunikat?

Crosis

rusin
komentarz
komentarz
Hmmm... a możesz powiedzieć na czym pracujesz? Czy ten plik jest na Twoim dysku lokalnym, czy umieszczonym gdzieś na sieci?

Jeśli na desktopie założysz sobie nowy abc.doc i postarasz się go otworzyć dostajesz taki sam komunikat?

Crosis

na czym pracuje ? - czyli jakie parametry komputera??

Plik który chce otworzyć znajduje się na dysku twardym, ale pliki z sieci też nie chcą się otwierać.

Nowy plik utworzony na pulpicie też sie nie otwiera. Mogę tylko włączyć worda i wziąć Plik -> Nowy i wtedy pisać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.