x-kom hosting

Pamięć RAM do pamięci karty graficznej

turu
utworzono
utworzono

Cześć!

Mam takie dziwne pytanie - Czy jest jakiś sposób by karta graficzna wykorzystywała wolną pamięć RAM komputera?? Chodzi o to, że w GTA4 nie pozwala mi ustawić textur na high :D bo mam 512 RAM i krzyczy, że nie wolno. No więc tak się zastanawiam czy karta grafiki nie mogłaby skorzystać z RAMu komputera?? Mam go pod dostatkiem bo 8GB.. System to VIsta x64. Prosze o poradę czy da się to zrobić i czy w ogóle jest sens? :)

Pozdrawiam! 

patrick666
komentarz
komentarz

karta graficzna chyba nie ma nic do ramu komputera.

TCNieI
komentarz
komentarz

z tego co wiem to nie bardzo się tak da :D ale można zrobić pewien myk z grą :D

tworzysz plik commandline.txt w głównym katalogu gry

i wpisujesz w nim:

-norestrictions -novblank -nomemrestrict

włączasz grę wchodzisz w ustawienia grafy i dajesz wszystko na fula :D:P powinno Ci pociągnąć bez problemu ;]

turu
komentarz
komentarz
z tego co wiem to nie bardzo się tak da :D ale można zrobić pewien myk z grą :D

tworzysz plik commandline.txt w głównym katalogu gry

i wpisujesz w nim:

-norestrictions -novblank -nomemrestrict

włączasz grę wchodzisz w ustawienia grafy i dajesz wszystko na fula :D:P powinno Ci pociągnąć bez problemu ;]

Dzięki za pomoc :). Trochę mnie to zdziwiło, że jakieś tam GTA nie pozwala mi ustawić na maxa wszystkiego. No ale teraz zrobię ten myk co napisałeś ;) pzdr!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.