x-kom hosting

Ważne! Która karta graficzna jest lepsza?

DJLukass_963
utworzono
utworzono

Witam. Obecnie jestem zmuszony do korzystania ze zintegrowanej grafiki Intel 82865g Graphics Controller. Mam jeszcze w szafce kartę nVidia Riva TNT 2 Model 64, którą w każdej chwili mogę podłączyć. I teraz pytanie... Która z nich jest lepsza do użytkowania? Pozdrawiam.

TCNieI
komentarz
komentarz

nVidia Riva TNT 2 Model 64

kryniu501
komentarz
komentarz

wiesz co oby dwie wyrzuć na złom

//Po co ten komentarz ? Następnym razem będzie warn.

//Lipton

Gość
komentarz
komentarz
wiesz co oby dwie wyrzuć na złom

wiesz że jedna z nich to integra??

ma mobo wyrzucić?

RSK1990
komentarz
komentarz

Lepsza Riva, kup sobie na allegro GF4MX dasz z 30zł a bedzię sporo lepsza od obu:)

DJLukass_963
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja wiem że są do niczego, mam kompa składaka i powoli kupuje części i obecnie zbieram fundusz na karte :) Ale do tego czasu musze z czegoś korzystać. Tak w nawiasie intel ma 96mb a riva 32mb więc jest różnica, ale mimo to riva jest lepsza od intela??

RSK1990
komentarz
komentarz

Riva ma w sobie te 32mb i działa to wszystko szybciej a intelowskie 96mb ciągnie z ramu bodajże tak czy siak i tak jest lepsza nie zintegrowana:)

DJLukass_963
komentarz
komentarz

ok, dzięki, ale jak podłączyłem rive to mi sie soldier of fortune II nie włączył :/ (Coś openGL) na intelu działa gierka. Licytuje właśnie radeona więc już temat o rivie i intelu nieważny :) Pozdro i wielkie dzięki za pomoc!! (Jeszcze mam małe pytanko: Musze sobie kupić nowy dysk, tylko są różne złącza i nie wiem jakie obecnie mam, i czym się różnią te złącza, czy jak kupie obojętnie jaki dysk to będzie działał?? Obecnie mam jakiś stary 20 gb i koniecznie potrzebuje nowego...

FrogsterPL
komentarz
komentarz
GF4MX dasz z 30zł

Za 45 zł się wyrwie znacznie szybszego i nowocześniejszego Radeona 9550, i to 128-bit :>

http://www.allegro.pl/item598264913_his_ra..._agp_ideal.html

Co do dysku, prawdopodobnie musisz kupić z interfejsem ATA (nie SATA).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.