x-kom hosting

[Rozwiązany] Pentagram 500w czy Cooler Master 500w

skrzypek007
utworzono
utworzono (edytowane)

Gdy składałem komputer w sklepie wybrałem OCZ 500W. Jednak okazało się, że go nie ma ;/. Dzisiaj gościu powiedział mi żebym wybrał pomiędzy Pentagramem i Cooler Masterem bo jutro będzie je miał. Chodzi mi o stosunek ceny do mocy i to, który jest bardziej niezawodny i uciągnie:

AMD Phenom II x4 940

MSI KA780G

KINGSTON 2GB 800MHZ CL5 X2

PALIT ATI RADEON HD4870 512MB

SAMSUNG 640GB 16MB CACHE

SAMSUNG S223F

i może w przyszłości lepszą karte graficzną od tej. Cen jeszcze dokładnie nie znam wiem jedynie, że Cooler Master będzie tańszy. Na odgłosach zasilacza mi tak bardzo nie zależy bo przez wiele lat męczyłem się z Codegen'em 350W i wcale mi to nie przeszkadzało. Jedynie chciałbym żeby nie budził nikogo w moim domu po uruchomieniu komputera. Tak jak to było w przypadku w.w zasilacza.

edit:

Acha i jeśli to jest ważne moja obudowa to Cooler Master Elite 331.

Edytowane przez skrzypek007

Konioklonio
komentarz
komentarz

Weź Pentagrama. To kawał porządnego zasilacza, bardzo dobrze trzyma napięcia. Z tego co pamiętam to ma 18A na linii 12V.

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

Wybór twojej obudowy BDB

CM jest slabszy a wszczególnosci na 12V która ty dość bedziesz użytkował.Ale nie mówie ze zły bo do no name nie należy.

A zasilacz jezli to brał bym ten PENTAGRAM Cav500.

I jezli masz taka opcje to taki weź.

Edytowane przez maxsp2
skrzypek007
komentarz
komentarz

Dokładnie modeli nie znam. Ale wezmę raczej Pentagrama. Jak z moimi innymi pytaniami?

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Dobre 500W z mocnymi liniami od Pentagrama lub innego NIE no name upora się z tym zestawem.

J

skrzypek007
komentarz
komentarz

a w przyszłości wrzucę do niego lepszą karte? (do Cooler Master'a lub Pentagrama)

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Myślę, że tak, ale jeżeli kupujesz go naprawdę na parę ładnych lat, to weź 600W, teraz będziesz miał ogromny zapas, ale kto z nas wie co będzie kiedyś.

skrzypek007
komentarz
komentarz

Wziąłem jednak Pentagram'a Silent Force za 279zł Cooler Master był tylko 10 zł tańszy. Dzięki wszystkim za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.