x-kom hosting

[Rozwiązany]Podłączenie karty graficznej

Collatzo
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, zakupiłem zestaw komputerowy bez karty graficznej. Nadejdzie ona lada dzień i żeby nie pisać tematu pod tytułem "pomocy, chyba wszystko się skopciło" stworzyłem ten temat.

Moją ostatnią kartą graficzną, którą instalowałem był GF 2 :P Troche googlowałem i chciałbym wiedzieć, czy dobrze myślę:

1. Wsadzenie karty graficznej do PCI-E

2. Podłączenie kabelka od zasilacza pod tytułem "PCI Express Connector" do karty graficznej.

3. Uruchomienie komputera i zainstalowanie sterowników.

Czy takie są zasady?

Czy sterowniki instalować te, które będą dodane, czy ściągnąć aktualne ze stronki ATI?

RSK1990
komentarz
komentarz

Nie zapomniałeś tak się podłącza:) Stery mogą być te z płytki ale nie zaszkodzą najnowsze:)

Zależy jeszcze ile masz miejsca w obudowie ja np. musiałem odpiąć połowe kabli z MoBo, żeby mi bezproblemowo weszła bo kable blokowały i później pogłówkować jak to wszystko ładnie poukładać:)))

Collatzo
komentarz
komentarz

Ok, dzięki.

Jeszcze nie zamykam tematu, bo nie wiem, czy się nie pojawią jakieś nowe wątpliwości jak już będę miał tę kartę.

Pozdrawiam.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Może troszkę nie na temat, ale pozwolę sobie zadać pytanie - jaki masz zasilacz? HD4830 bierze dość sporo prądu, więc jakiś tani zasilacz może przy nim nie wyrobić ;)

Collatzo
komentarz
komentarz

Chieftec 560W, więc jest ok, dzięki za zainteresowanie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.