x-kom hosting

Program do odzyskiwania danych.

Veteranpl
utworzono
utworzono

Witam wszystkich ,mam pytanie dotyczące odzyskania danych plików z poprzedniego windowsa jakiego miałem zainstalowanego. Innymi slowy po sformatowaniu. Otóż są to pliki dotyczące gry. Takzwane Save. Doszłem daleko ,a od nowa nie chce tych samych missji robić. Niestety miałem XP windows i mi padł. Ładował się i mógł się tak ładować 2 lata... nigdy się nie włączył. Więc doszłem do tego iż musze sformatować. Więc to zrobiłem wiedząc ,że strace wszystkie dane. Teraz mam Windows Vista. Plyta z xp przy instalowaniu nie wypakowywała kilku plików. Więc zainstalowałem Viste. Troche żałuje ,ale cuż... Da się odzyskać dane z poprzedniego windowsa? Odrazu dodam ,że na internecie nie ma tych save. Więc niepobiore od tamtego momentu. Odrazu kilka innych plików sobie bym przywrócił. To dla mnie bardzo ważne. Proszę o nazwy programów i linki do pobrania. (może to być wersja trial) Byleby odzyskało.

Z góry dziękuje.

Goodrock
komentarz
komentarz

Drive Rescue. Kiedyś widział u mnie pliki, które znajdowały się na dysku przed jego sformatowaniem i ponownym wgraniem XP. Spróbuj. Może u Ciebie też znajdzie te pliki i umożliwi odzyskanie.

rokko
komentarz
komentarz
Teraz mam Windows Vista

Czyli jak mam to rozumieć? Sformatowałeś partycję i zainstalowałeś na tym samym miejscu gdzie miałeś cenne dane system Windows Vista? Jeżeli tak, szanse na odzyskanie czegokolwiek są nikłe.

Goodrock
komentarz
komentarz

Nie ważne jakiego rodzaju danymi nadpisał stare - czy to systemem XP, czy Vista. Jeśli w ogóle je czymś nadpisał to ma mniejsze szanse niż jakby tylko sformatował partycję.

BTW. Ja mam save-y do wielu gier (moje własne). Do jakich gier potrzebujesz?

jaskowski
komentarz
komentarz

easy recovery pro

  • 4 tygodnie później...
Veteranpl
komentarz
komentarz

Teraz. To mam inny kłopot... Dziękuje za wszelką pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.