x-kom hosting

Tacens VALEO 460W rev.2

sew810
utworzono
utworzono (edytowane)

chcialbym sie dowiedziec czy jest to dobry zasilacz i czy oplaca sie go kupic

acha i czy nadaje sie do OC

Edytowane przez sew810

maxsp2
komentarz
komentarz

Nie jest na czarnej liscie .. ale lepij powiedz do jakiej konfiguracji oraz ile kasy masz na zasilacz polecimy cos lepszego :)

Cold
komentarz
komentarz

Lepiej go nie kupuj, ponieważ jest słaby. Kup lepiej jakiegoś pentagrama lub chiefteca o podobnej mocy, a wtedy masz pewność, że przy byle OC ci się nie spali.

qnick
komentarz
komentarz
Lepiej go nie kupuj, ponieważ jest słaby. Kup lepiej jakiegoś pentagrama lub chiefteca o podobnej mocy, a wtedy masz pewność, że przy byle OC ci się nie spali.

Masz słabe informacje :) Jest to całkiem niezły zasilacz, z aktywnym pfc, w dodatku bardzo cichy, ponieważ pod małym obciążeniem może pracować w trybie pasywnym.

sew810
komentarz
komentarz (edytowane)

wymienic juz nie moge bo wczoraj zamowilem zestaw z pentagramem 460W ale okazalo sie ze nie ma go nas stanie i polecili mi tego Tacens'a

nadaje sie ten zasilacz do OC?

Edytowane przez sew810
mis456
komentarz
komentarz
nadaje sie ten zasilacz do OC?

Tak, bedzie OK

sew810
komentarz
komentarz

mala zmiana bo byl problem z plyta glowna wiec moglem jeszcze cos zmienic i wymienilem zasialcz na pentragram 500W oplaca sie i czy dobry jest, nadaje sie do OC?

tomek.b9
komentarz
komentarz

Też jest OK

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja do Tacensów serii Valeo mam uprzedzenia - jak na nvision.pl testowali zasilacze, to serie Valeo i Radix się spaliły czy tam nie działały poprawnie. Tylko seria Supero wytrzymała. Co prawda cała masa ludzi zarzuca ludziom od nvision nierzetelność, no ale niesmak pozostał. Ja bym wziął co innego, na wszelki wypadek.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.