x-kom hosting

Ati radeon 9800 XT

miniaczek
utworzono
utworzono

Witam mam tanio do kupienia ta karte (60 zl) jest w 100% sprawna. Oplaca sie ja brac? Narazie mam Geforce 4 MX 440

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Podaj pełna konfigurację komputera, zasilacz jaka moc i marka ?

Za 60zł ? Jak już to zobacz tą Radeon 9800 XT 256MB.

heex307
komentarz
komentarz

Opłaca się, ale firma to pewnie Medion. Niestety nie słynie ona z niezawodności. Jeżeli to nie ta marka to możesz brać bez zastanowienia.

miniaczek
komentarz
komentarz

Mam pytanie wlozylem ta karte do komputera w miejsce starej (ati radeon 9200) no i zaczelo sie dziac cos dziwnego komputer sie zawiesza co chwile, raz nawet zgasl monitor i dioda wskazywala czuwanie. Co to moze oznaczac? Nie to nie medion

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Dodatkowe zasilanie do karty podpięte ? Tam chyba jest molex.

miniaczek
komentarz
komentarz

tak podpiete....wtyczka taka jak do flopa.....nawet jak instaluje system to monitor przechodzi w stan czuwania

Qniooo
komentarz
komentarz (edytowane)
Tam chyba jest molex.

Może być też takie jak zasilanie od stacji dyskietek.

aha, podpięte...

miniaczek
komentarz
komentarz

A moze to byc wina zasilacza?

Krzysiek6
komentarz
komentarz (edytowane)

Przed wyjęciem starej karciochy odinstalowałeś wszystko co się z nią wiąże ? (sterowniki i inne) .

EDIT

Chciałem to sprawdzić ( moj pierwszy post ) ale niestety nie podałeś tych informacji.

miniaczek
komentarz
komentarz

nie odinstalowalem......ale nawet jak zaczynam instalowac swiezy system to monitor gasnie i przechodzi w stan czuwania:(

Krzysiek6
komentarz
komentarz

To podaj w końcu moc i markę zasilacza.

miniaczek
komentarz
komentarz

zainstalowany w kompie to Logic LC-B300ATX 300W A drugi ktory mam to PROcomp ATX KY-450W

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Jeżeli masz możliwość to pożycz od kogoś jakiś porządny zasilacz 450W i sprawdź czy na nim będzie normalnie. Nie no-name. ;)

miniaczek
komentarz
komentarz

Czyli ten PROcomp jest lipny:( czyli mam rozumiec ze to wina zasilacza??

djmakus
komentarz
komentarz

karta jest koloru czerwonego czy zielonego ?

jeśli zielonego to masz Mediona i być może nie jest on w pełni sprawny...

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Zasilacz bardzo lipny, dodany pewnie oryginalnie do obudowy. Zasilacz wymień.

miniaczek
komentarz
komentarz

Zielony...rece mi opadly......czyli mam sie nie bawic w zamiane zasilaczy?

djmakus
komentarz
komentarz

jak możesz to zrób zdjęcie karty

chyba że karta na pewno wygląda tak: http://photos01.allegroimg.pl/photos/orygi...86/67/590866799 lub http://photos04.allegroimg.pl/photos/orygi...46/58/594465837 wówczas na bank to Medion...

a zasilacz i tak najlepiej wymień (za ok 150zł kupisz dobre 400-450W)...będziesz miał go przynajmniej w momencie kupowanie nowego kompa w przyszłości :)

miniaczek
komentarz
komentarz

Nawet nie musze klikac w te linki na karcie jest ogromna nazwa MEDION:( CO teraz?

tomekk600
komentarz
komentarz (edytowane)
Nawet nie musze klikac w te linki na karcie jest ogromna nazwa MEDION:( CO teraz?

teraz:

1 droga "dobra" - załam sie wyjmij karte i idź na policje (na powaznie wepchnij ten shit sprzedawcy z powrotem)

2. droga "zła" - sprzedaj karte na allegro jakiemus innemu nieswiadomemu i kup za 60zł 9550/9600se

//nie ma to jak złote rady

//przemyśl 2x zanim coś napiszesz

//Sonido

miniaczek
komentarz
komentarz

Rozebralem karte na czesci piewsze znaczy sie radiator i oczyscilem go z resztek czegos co wygladalo jak resztki pasty termicznej. Tak samo zrobilem z procesorem graficznym, nastepnie nalozylem swieza paste i wszystko jak narazie chodzi:)

Pogralem chwile w Euro Truck Simulator wszystko na maksa i nic sie nie cielo:) Mozliwe ze to byla wina pasty?

tomekk600
komentarz
komentarz (edytowane)
Rozebralem karte na czesci piewsze znaczy sie radiator i oczyscilem go z resztek czegos co wygladalo jak resztki pasty termicznej. Tak samo zrobilem z procesorem graficznym, nastepnie nalozylem swieza paste i wszystko jak narazie chodzi:)

Pogralem chwile w Euro Truck Simulator wszystko na maksa i nic sie nie cielo:) Mozliwe ze to byla wina pasty?

mogła sie poprostu przegrzewać...

poza tym jak kiedyś ci tak karta przestanie działać to się nie zdziw i nie doszukuj swojej winy ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.