x-kom hosting

Nowa karta graficzna i co dalej?

SoldierTomekpl
utworzono
utworzono

Witam! W piątek zamówiłem kartę Radeon HD4670 i sądzę że przyjdzie ona w poniedziałek. Jedank mam pewien problem: nie wiem co mam po kolei mam zrobić. W tej chwili posiadam kartę Radeon x600, wersja Catalyst to 1.2 a DX 9.c.

Co mam zrobić najpierw: wsadzić nową kartę i skasować stare sterwoniki i wgrać nowe czy jeszcze inaczej? A sterwoniki skąd mam wziąć? Będą razem z kartą czy trzeba sciągnąć z neta?

Proszę o pomoc bo to pierwsza moja wymiana karty graficznej

Z góry dzięki

PS: jeżeli podacie sterwoniki to prosze podajcie też link

rideluk
komentarz
komentarz

ja ci polecam prosta metode nie wymagajaca ingerencji dodatkowych programow do oczyszczania.

Otoz:

-przed montazem nowej karty wejsc w "dodaj/usun programy" i odinstalowac catalysty. Po tym zabiegu wejsc we wlasciwosci sprzetu i odinstalowac kartę graficzną z listy.. Jak wyskoczy okno czy uruchomic ponownie komputer klikasz na "nie" i samodzielnie wyłączasz komputer.

-teraz wyjmujesz stara i wkladasz nowa karte. Trzeba pamietac o zasilaniu.

-uruchamiasz kompa, czekasz chwile az system poprosi i instalujesz sterowniki..

zawsze aktualne sterowniki (catalyst) znajdziesz na stronie producenta:

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Gość
komentarz
komentarz

Odinstaluj stare drivery, wyjmij karte, włóż nową i wgraj stery.

Sterowniki powinny być na płycie razem z kartą.

Jeśli by nie było daje link do sterów: CLICK

SoldierTomekpl
komentarz
komentarz

dzięki panowie a DX 10 albo 10.1 skąd moge pobrać?

djmakus
komentarz
komentarz

z Visty :huh:

kandziak
komentarz
komentarz

Zapewne zdajesz sobie sprawę że XP nie obsługuje directxa 10... http://pl.wikipedia.org/wiki/DirectX

P.S z mojego doświadczenia radze ci ostrożnie obsługuj się z directxem bo wszelkie problemy z nim kończą się tak samo czyli format.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.