x-kom hosting

Jaka karta do płyty gł.Gigabyte GA-P35C-S3?

Suworow_2006
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Mam do Was,Koledzy pytanie odnośnie doboru karty graficznej kompatybilnej z płytą gł. Gigabyte GA-P35C-S3. Poprzednio miałem zainstalowaną grafikę EVGA e-GeForce 8500 GT 512 i popracowała jedynie rok.Żywot jej zakończył się nagle: komputer sam zaczął się wyłączać,pipczeć...masakra jakaś.Firma EVGA napisała w odpowiedzi,że powodem awarii było zakurzenie wentylatora.Wkurzyłem się,bo autentycznie co dwa miesiące przeprowadzałem delikatną konserwację ,,wnętrzności" z tego typu rzeczy.Nadmieniam,że na kompie nie grywam,służy on raczej przeglądaniu netu oraz programom biurowym,czasami zabawom w Corelu.

Poszukuję karty z tzw.aktywną wentylacją,znajomy mi powiedział,że tego typu płytę ,,trak szlafi" ,jeśli kupię coś podobnego jak poprzednia nieboszczka.Chciałbym wydać 300-400 zł(czy to mozliwa granica?)

Pozostałe elementy ja kie są w kompie:

Procesor Intel Core 2 Duo E4500 2.20 GHZ 2MB L2 Cache 88MHZ FSB

Pamięć 2 GB ddr 2

Proszę o pomoc i z góry dzięki.

Tomek.

80_91.jpg

post-38186-1238258434_thumb.jpg

Gość
komentarz
komentarz

napisz jaki masz zasilacz

BlackRaven
komentarz
komentarz

pytanie odnośnie doboru karty graficznej kompatybilnej z płytą gł. Gigabyte GA-P35C-S3
Każda karta PCI-E będzie kompatybilna.
Pamięć 2 GHZ
Chyba 2GB. Kluczowe pytanie - jaki masz zasilacz?
Suworow_2006
komentarz
komentarz

Racja,racja 2 giga...sory heheeeh dzieciaki mi przeszkadzają;) A zasilacz model Feel-350 ATX

Gość
komentarz
komentarz

więc napisz ile masz kasy na nowy

bo ten jest żałosny i pod karte za 400 się raczej nie nadaje

Suworow_2006
komentarz
komentarz

Okej,500 zł wycisnę maksymalnie na kartę i zasilacz...nooo góra 550.Więc..? ;)

Gość
komentarz
Suworow_2006
komentarz
komentarz

Pierwszy z zasilaczy wydaje się interesujący,za to drugi(nie kapuję) ma też 350 Watt.Nie pomyliłeś się czasem? ;)

Odnośnie kart spędzę dziś wieczór na przejrzeniu podanych przez Ciebie(i może ktoś jeszcze dopisze propozycje?)

W każdym razie dzięki serdeczne za szybki odpis i porady. ;)

Tomek.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
za to drugi(nie kapuję) ma też 350 Watt.Nie pomyliłeś się czasem? ;)

nie moc się liczy tylko marka model i wydajność linii 12V

jest o wiele lepszy od twojego, bo to nie modecom feel tylko mc

a to wielka różnica

jeśli o grafy chodzi to możesz poszukać jeszcze gf 9800gt albo coś z nowszych 8800gts (te z 512mb pamięci)

ale w tej cenie ciężko znaleźć

casion
komentarz
komentarz

Brałbym tego 4830, najlepsza z tych wszystkich podanych . I zasilacz Modecom MC-350 lub MC-400 starczy . Są solidne, dobrze trzymają napięcia nie to jak model Feel które są nie stabilne i słabo trzymają napięcia .

//nie powtarzaj po innych

//nie spamuj

//SebaSonido

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.