x-kom hosting

Monitor a karta graficzna

kandziak
utworzono
utworzono (edytowane)

Typ procesora DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz (14 x 200)

Płyta główna: Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-8I945GMF (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN, IEEE-1394)

RAM 3gb

Karta graficzna:

- NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB)

Karta dźwiękowa Realtek ALC882/D/M @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

Monitor Sony SDM-X73 [17" LCD] (3748986)

zasilacz 350 Wat

Czy ta karta:

http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=GAINWARD+9600GT+512

udźwignie te monitory ?

1) http://www.ceneo.pl/;0151840687-10.htm

2) http://www.ceneo.pl/2129779

A jeśli nie to jaką polecacie ? cena w granicach rozsądku.

bemol911
komentarz
komentarz (edytowane)

Udźwignie

kandziak
komentarz
komentarz

A jak by to wyglądało w grach takich jak GTA 4 ? Czy w ogóle wymiar monitora ma znaczenie w grach ? Ja osobiście nie gram z byt często od czasu do czasu.

Cold
komentarz
komentarz

Powinno chodzić płynnie. Przekątna monitora nie ma większego znaczenia.

Qanitro
komentarz
komentarz

zalezy na jakiej rozdzielczosci bedziesz gral

kandziak
komentarz
komentarz

Wydaje mi się że jak ktoś kupuje monitor 23" to chce żeby gierka chodziła na takiej rozdzielczości jaka jest możliwa w tym wypadku 1920x1080 bądź może troszkę niższą. Jaki jest sens kupowania monitora a później gry na rozdzielczości 800x600.

Według ciebie "Qanitro" na jakiej rozdzielczości będę mógł grać żeby wszystko chodziło płynnie ??

rafalluz
komentarz
komentarz
A jak by to wyglądało w grach takich jak GTA 4 ? Czy w ogóle wymiar monitora ma znaczenie w grach ? Ja osobiście nie gram z byt często od czasu do czasu.

Na Pentium D raczej w GTA4 płynnie nie pograsz :>

djmakus
komentarz
komentarz

karta monitory udźwignie

pytanie tylko czy zasilacz udźwignie tą kartę... :huh:

kandziak
komentarz
komentarz (edytowane)

Rafalluz tak w ogóle nie pogram czy na monitorze 23" ? bo jeśli tak w ogóle to jakoś gralem i nawet przeszedłem cale gta 4 i chodziło płynnie.

djmakus hmm udźwignął mam już 6 miesięcy i wszystko jest ok.

Tylko że tak jak ze wszystkim i zasilacze są 350 jedne z dobrej firmy a drugie z wątpliwej które niby maja 350, mój radzi sobie bardzo dobrze :)

djmakus
komentarz
komentarz

to jeszcze napisz jakiej firmy masz to cudo :P

a co do GTA. gra jest tak źle zrobiona że na większości dostępnego sprzętu nie pograsz na full.

Ale Ty na niskich detalach coś tam sobie pograsz

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)
Rafalluz tak w ogóle nie pogram czy na monitorze 23" ? bo jeśli tak w ogóle to jakoś gralem i nawet przeszedłem cale gta 4 i chodziło płynnie.

Jak kolega wyżej. Coś tam może i się pogra, ale płynnie to pojęcie względne. Kolega na 6000+ i GTX 260 (tak, wiem, proc za słaby do karty - i on też wie) miał 23 fps niezależnie od rozdzielczości w bechmarku (suwaki bodaj na ~20) - na Pentium D lepiej na pewno nie będzie.

A co to dokładniej za zasilacz masz, bo coś nie widzę? Marka?

kandziak
komentarz
komentarz (edytowane)

taaaa, grałem na normal, oczywiście że grafika nie była piekna itp. ale się nie cieło... Jeśli chodzi o nazwę zasilacza to podam ci, ale nie w tej chwili bo mam teraz remont i musiałbym się do niego dobijać. Aktualnie piszę z komputera szwagra.

Gość
komentarz
komentarz

Karta bedzie strasznie spowalniana przez procesor, GTA 4 plynnie powinno ci chodzic...nie powinno, beda spadki FPS nawet z najnowszym, patchem bo ten pentium d oslabia ta karte znacznie.

kandziak
komentarz
komentarz

mhm, procek już troche ma idzie 5 rok. Jak by się chciało wymienić to pewnie razem z płytą główną a to niemały wydatek... przyjdzie czas i na procek. Wedłóg was to jaki procek do tej płytki by podszedł, ale z możliwościa rozwojową na inna płyte.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.