x-kom hosting

Dylemat GeForce vs Radeon

romuspl
komentarz
komentarz

GTX 260

microsista
komentarz
komentarz

jakies powody? nie wiem czy fabrycznie podkrecany 4870 1gb nie bedzie szybszy

czarnes
komentarz
komentarz

ja bym brał radeona wyższe taktowania.

microsista
komentarz
komentarz

za radeonem stoi nizszy pobor energii, co jest wazne poniewaz mam zasilacz 450w

casion
komentarz
komentarz (edytowane)

Brałbym GTX 260 po chwili zabawy w OC zrobisz z niej kartę o wydajności GTX 280 .

Plague
komentarz
komentarz

gtx 260

Gość
komentarz
komentarz

Ciężki orzech do zgryzienia , te karty są bardzo podobne . Ale ja nie wiem co bym rał - ale chyba Radka .

Lipton
komentarz
komentarz

Bierz GTX 260 na Core 216. Będzie szybszy od HD4870 1GB pamięci przy takiej rozdzielczości. Zresztą głupotą jest kupowanie karty z taką ilością pamięci(czyt. 1GB) do rozdzielczości mniejszej niż Full HD.

szkodnikX
komentarz
komentarz

radek raczej mniejszy pobor pradu, taktowanie i 1gb :] i podkrecisz fajnie

Ebola
komentarz
komentarz

Bierz GeForca.

szkodnikX po co mu 1gb pamięci, i gdzie pisze ze GeForca nie da sie podkręcić? Nowe GeForce GTX260 beda lepszym wyborem od 4870 a te 1gb pamięci jest zbedne jesli nie bedzie w planach gra np na fullHD.

patrick666
komentarz
komentarz

jesli nie beda krecone ,radek moze byc wydajniejszy,ale mocno sie lubi grzac...

ja brałbym GF...

Majo
komentarz
komentarz

GeForce, mam dokładnie ten model GF i muszę powiedzieć że wyniki są wyśmienite... Na temperatury nie mogę narzekać a fakt potencjalnie za słabego zasilacza jeszcze się nie objawia.

Rozważałem kupno tego 4870 (gtx'a kupiłem w tym tygodniu) ale przystałem na 260 dlatego że ma po prostu lepsze wyniki w grach...

Taniej możesz go kupić w tym sklepie: http://www.oraty.pl/ale/promo.php?kod=VGAGAINVD0134 nie patrz na to że brak towaru w magazynie ale zagadaj do któregoś z numerów na stronie i Ci powiedzą czy jest dostępny. (teoretycznie tydzień temu też nie mieli ale jakoś przysłali, i tak za 825 kupiłem, zawsze te 2-3 dychy do przodu)

Cold
komentarz
komentarz

Z jednej strony to GF lepszy w OC, a z drugiej to radek dużo wyższe takty i ram ddr5 ;)

Ja wziąłbym chyba radka.

Majo
komentarz
komentarz

Aaale, szyna na GF szersza i przepustowość pamięci również wychodzi trochę szybsza.

soniak
komentarz
komentarz

Ja bym brał radeona :huh:

TCNieI
komentarz
komentarz

Bierz GTX260 :D mam i polecam może innej firmy, ale wszystko na nim śmiga na high ;] po OC jest niewiele gorsza od GTX280,, a co do radków to amd zawsze na straconej pozycji ;p

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)
a co do radków to amd zawsze na straconej pozycji ;p

Od zawsze śmieszyło mnie takie podejście.

Ale i tak brałbym GTXa 260 i kręcił - powód podał casion.

Czabi
komentarz
komentarz

Bierz 260 GTX

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.