x-kom hosting

Karta sie przegrzewa

matrix24
utworzono
utworzono

Mam karte graficza z podpisu i niestety bardzo się grzeje , przy dłuższej pracy na kompie sam się restuje

rozkręciłem komputer dodtknołem karty i jest ona gorąca co robic ????/

prosze o szbyką pomoc :)

...

pomózcie karte mam w dolnym PCI EXPRESS ponieważ w górnym nie mogłem zainstalować sterowników ;/

wiatraki są bardzo nisko i wywiewaja powietrze w spód obudowy ( odległosć od spodu do karty graficznej to jakies 2 cm ) może być to powodem czy co ?? pomożcie

...

Qniooo
komentarz
komentarz
Mam karte graficza z podpisu i niestety bardzo się grzeje

Podaj temperatury(wszystkie), najlepiej z everesta.

matrix24
komentarz
komentarz

w stresie 60 stopni(niewiem czy bedzie rosło dalej bo grałem około 25min i caly czas roslo ), (Euro Track Simulator na średnich ) a normalnie 48stopni

odpaliłem na full detalach i temp bardzo szybko rosła aż do 70 stopni a potem wyłączylem

Qniooo
komentarz
komentarz

Dżizas człowieku od czego to są tempy? Od karty? Zrzuć screen z everesta z zakładki "czujnik".

matrix24
komentarz
komentarz

temp normalnie http://img16.imageshack.us/my.php?image=beztytuuwbt.png

a w stresie prawie 70 i nie chce mi sie robic juz screenu

falcon1984
komentarz
komentarz

70C to dobra temperatura, nie ma prawa karty jej nie wytrzymać bo karty graficzne wytrzymują nawet 100C

Sprawdź lepiej w AtiTool ---> Show 3D View do ilu karta się grzeje po 15 minutach testu. Spróbuj też zmienić sterowniki na najnowsze ze strony NVidia

matrix24
komentarz
komentarz (edytowane)

teraz podkrecilem wiatraki w karcie i jest max 65 w stresie

PS. Sterowniki mam najnowsze .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.