x-kom hosting

podłaczenie kompa i TV

andylon
utworzono
utworzono

Witam. mam taki problem.

Podłączyłem telewizor i komputer kabelkiem s-video z przejściówka vivo/s-video gdyż posiadam karte ATI które maja wyjście vivo (9 pin) (karta ATI Szafirek 9550 128/128)

ustawiłem wszystko w sterownikach tak jak ma byc że ma byc Teatralny no i wszystko ładnie ale zrobiło mi tak że telewizor jest tak jakby dodatkowym pulpitem a nie wyswietla mi tego co aktulanie robie...tylko dopiero jak przesune poza pulpit monitora to wtedy dopiero coś widac na telewizorze..działa to tak jakby rozszerzony pulpit . Co zrobic zeby nie działało to tak tylko normalnie mi to wyświetlało ??

Qniooo
komentarz
komentarz

Musisz ustawić w opcjach sterowników do grafiki tryb klonowania dla wielu ekranów ;)

andylon
komentarz
komentarz
Musisz ustawić w opcjach sterowników do grafiki tryb klonowania dla wielu ekranów ;)

a wiesz mniej wiecej w którym miejscu to jest bo ja jakos nie moge tego znaleźc?? ;/

Qniooo
komentarz
komentarz (edytowane)

klonowanie.jpg

Pierwsze oczko bierzesz "tak samo na wszystkich"

Drugie oczko bierzesz jak na screenie

Trzecie oczko bierzesz wedle typu TV.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.