x-kom hosting

jak podlaczyc 2 monitory do 1 komputera

hipopotamek
utworzono
utworzono

mam karte NVIDIA GEFORCE FX 5500

http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-167

karty_graficzne-167.jpg

jak widzac sa 2 wejscia

1 na monitor

2 to dvi

mam ta przejsciówke

5912_2.JPG

ale nadal nie moge tego podlaczyc tv 37 i monitora 22

potrzebuje 2 monitorów ,tv do ogladania filmów ,monitor do chodzenia po necia w tym samym czasie

czy jest to mozliwe na tej karcie

TmkPt
komentarz
komentarz

jaki to TV - z jakimi gniazdami, jakim kablem podłaczasz, próbowałes przez to male czarne okrągłe gniazdko video pomiedzy DVI a SVHS? Powinienes miec kable do niego w komplecie z grafiką. A mozliwosc to jest, tylko w czym problem masz?

Nie wiesz jaki kabel, czy nie masz obrazu czy co?

hipopotamek
komentarz
komentarz (edytowane)

to jest lcd hd ready ,kabel uzywam taki do monitora ma 15 met ale nie mam obrazu a chodzi mi tylko o obraz

TmkPt
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli ze to jest dvi/hdmi?

podepnij sie najpierw zwyklym jakimkolwiek i sprawdx. bedzie wiadomo czy cos z kablem nie tak czy ustawieniami. Aha a przestawiles TV na odpowiedni tryb?

TCNieI
komentarz
komentarz (edytowane)

jak podłączysz to wejdź sobie w panel sterowania nvidi: Set up multiple displays i powinieneś mieć do wyboru 2 monitory,( z tego co mówisz to rozumie że masz obraz na jednym a na drugim nie)

musisz sobie po podłączeniu ustawić 2 monitor w sterowniku :D bo inaczej będziesz miał tylko na jednym obraz... ;d (zaznaczasz fajkę przy monitorze "apply" i gotowe ;D)

po polsku w sterowniku nie wiem szukaj jakoś opcji "wiele monitorów" cuś takiego chyba :D

Jak byś miał jakieś problemy pisz na gg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.