x-kom hosting

Problem z grami na nowym kompie

anotherword
utworzono
utworzono

Witam wczoraj kupiłem komputer oto taki :

CPU #0 AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+, 2913 MHz

NVIDIA GeForce 6150SE (512)

4gb ramu

Karta jest zintegrowana z płytą

No i mam problem bo strasznie się gry tną, sterowniki zainstalowałem te co były z płytą no bo podobno orginalne najlepsze a tu nie spodzianka. W csie , w CSIE !!! mam max 29-30 fps nie wiecej nie mniej ale strasznie laguje.. Gothica III zainstalowałem w menu fajnie smiga wszystko, a gra porazka, klatkuje;/

voldi
komentarz
komentarz

UUuuu

nie dziw sie z taką grafiką sobie nie pograsz nawet w CS

musił bys do kupic grafike

anotherword
komentarz
komentarz

To mnie oszukano mówiąc iż będzie smigać na grach o bliskich wymaganiach typu gothic?;/

jaro1370
komentarz
komentarz (edytowane)

HAHAHA to cie w konia zrobili bo ta karta sie nadaje do gier typu pasjans , mario , saper itp

TmkPt
komentarz
komentarz
o bliskich wymaganiach typu gothic?;/

Moze raczej zamiast "oszukali" to "zaciemnili obraz" bo gothic spokojnie ci poleci na full! Ale JEDYNKA :D

Dwójka tez pewnie. A takie "niedomowienia" sie w sklepach czesto spotyka.

andylon
komentarz
komentarz

no to teraz musisz jeszcze troszke kasy dac i kupic sobie nowa grafe jesli chcesz sobie pograc w nowe gry :)

anotherword
komentarz
komentarz

Ale zasilacz będę musiał też zmienić bo 400w wrzucili ;/ boze :(

A san andreas pójdzie ? chociaż na min. ?

Alucard Nosferatu
komentarz
komentarz

Na min. tak ale bedzie sie raczej przycinac.

TmkPt
komentarz
komentarz
Ale zasilacz będę musiał też zmienić bo 400w wrzucili

Nie patrz na moc tylko na firme/marke!

Ale prawdopodobnie do wymiany:/

Czyli zasilacz plus grafa sensowna do tego procka to jakies 300- 400 cie szarpnie jeszcze :(

Telefkon
komentarz
komentarz

Nic nowego w sklepach specjalnie tak robią, tam kompy idą na ilość nie na jakość ;) więc napewno masz zasilacz no name, także jak planujesz wymiane grafiki to i zasilacz lepiej kup formowy, a z resztą nawet jak nie będziesz wymianiał karty to i tak formowy zasilacz to podstawa :D

FoXx
komentarz
komentarz

ehh dalej wierzcie frajerom ze sklepow ulicznych.... a beda wam wciskac co tylko maja na zbyciu... glupotka ludzka niestety nie zna granic... a dokladniej niewiedza no zrobili Cie w bambuko koleś.... pogratuluj im tylko ... tyle co mozesz zrobic

szkodnikX
komentarz
komentarz (edytowane)

foxr0x : kompletna racja straszna glupota. ... "Informatyk " " sklep informatyczny " heh placz tak oszukuja kazdego. zdaza sie kilku pozadnych ale nie licznie. kupujcie od firm produkujacych komputery nawet przez internet albo przez bezposredniego dostawce miejscowego. komputery zlozone przez firmy a nie informatykow :) Jaka masz plyte glowna ? bo tutaj moze byc skomplikowana sprawa jak mas zkarte zintegrowana

anotherword
komentarz
komentarz (edytowane)

GIGABYTE M61PME-S2P

Będę mógł podczepić w miarę dobrą kartę pod tą płytę??

I jeszcze jakie proponujecie połączenie zasilacz + karta do 500 zł kupie coś sensownego?

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, podepniesz

Ja proponuje:

Zasilacz: Chieftec 450W ~200PLN

Grafika: GeForce 9600GT/GSO ~350PLN

== 550PLN

tomekk600
komentarz
komentarz
Moze raczej zamiast "oszukali" to "zaciemnili obraz" bo gothic spokojnie ci poleci na full! Ale JEDYNKA :D

Dwójka tez pewnie. A takie "niedomowienia" sie w sklepach czesto spotyka.

dwójka na mks tez nie :D

u mnie w proline sa w miare uczciwi pomijajac fakt ze czasem nie kumaja co do nich mówie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.