x-kom hosting

Czy ta karta uciągnie GTA IV

patryk199390
utworzono
utworzono

Witam znalazłem taką kartę graficzną http://allegro.pl/item585240478_karta_graf...c_htdp_512.html

jestem tu nowy i mam takie pytanko czy ta karta uciągnie mi GTA4 ??

Parametry mojego kompa to

Płyta główna GIGABYTA GA-945P-S3

Ram 2gb goodram ddr2

procek intel pentium 4 3.06 Ghz

A mam jeszcze takie pytanko kupiłem ram ddr2 na początku śmigał wyśmienicie undercover chodził bez problemu na maxymalnych wymaganiach a teraz dupa co się mogło stać no właśnie to pytanie do was czekam na szybkie odpowiedzi. Może przydała by się wymiana procka na jakiegoś z rozsądną ceną z góry dzięki

Adexis
komentarz
komentarz (edytowane)

Możliwe że pociągnie ale masz za słabego procka więc niestety se nie pograsz

procesor polecam E5200 :) i dobre chłodzenie

paciol92
komentarz
komentarz

Moim zdaniem, ciężko będzie moze na 10 fps-ach ale masz za słby procesor i tak i tak. Więc karta zabardzo nic nie da. Przynajmniej HD 4670 raczej by uciągła ( właśnie zamierzam ją kupić). ALe wydaję mi się że bez dwurdzeniowego procka nie masz na co liczyć. :(

casion
komentarz
komentarz

Musiałbyś zmienić proca na mocniejszego, karta którą podałeś jest tragiczna, będzie bardzo się grzała i jest na wolnych pamięciach GDDR2. Poszukaj Radeona HD3650 na ddr3 w wersji TOP . Chociaż do twojego proca maksymalnie GF8600 GT lub HD2400 XT .

Machur
komentarz
komentarz

mi sie właśnie wydaje ze powinien szukac jakiegos 8600gt w dobrej cenie

casion
komentarz
komentarz

Twoja płyta główna nie obsłuży tego procesora .

patryk199390
komentarz
komentarz

a możecie mi podać jakąś ciekawą i w miarę tanią propozycję procka pod moją płytkę główna ??

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Ile dokładnie kasy na grafe i procesor??

romuspl
komentarz
komentarz

karta uciągnie gta IV sam taka mam tylko 1 gb tylko podaj ile kasy na proca

patryk199390
komentarz
komentarz

do 400zł myślę że starczy na coś dobrego

tomekk600
komentarz
komentarz (edytowane)

ta karta co podałeś jest na ddr2 ja mam jak co na sprzedaz 3650 na ddr3 asusa podkreconego fabrycznie którego jeszcze mozna ładnie podkręcić :)

http://www.allegro.pl/item594429274_moc_as...top_zobacz.html

//to nie giełda

//nie spamuj!

//ostatnie ostzeżenie

//Sonido

a co to za róznica czy daje linki z allegro kogoś czy swoje. wiec miałem stworzyć temat w giełdzie by specjalnie dac link do niego tutaj?? Koles podał link do 3650 ddr2 wiec dla odmiany pokazałem mu swojego. bez przesady...

Machur
komentarz
komentarz
a co to za róznica czy daje linki z allegro kogoś czy swoje. wiec miałem stworzyć temat w giełdzie by specjalnie dac link do niego tutaj?? Koles podał link do 3650 ddr2 wiec dla odmiany pokazałem mu swojego. bez przesady.

prawde mowi.

ile kasy w koncu na proca i grafe;>?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.