x-kom hosting

Problem z kartą GeForce 8500 GT

paciol92
utworzono
utworzono

WItam mam taki problem, a zarazem obawe że to wina karty graficznej. Gdy włączam komputer wszytko jest ładnie, ładuje się pasek WINDOWSA ale później wszystko się psuje i na ekranie monitora widzę takie coś:

zdjcia0085.th.jpg

Normalnie słyszę muzyke logowania do WINDOWSA można ruszać kursorem myszy ale nic nie widać. Czego to jest wina? Proszę o szybką odpowiedź

fball
komentarz
komentarz (edytowane)

Karta uszkodzona i raczej nic nie da się z nią zrobić , choć jeżeli kursorem mozna poruszyć to może format systemu pomoże.:)Pzdr.

paciol92
komentarz
komentarz (edytowane)

No też tak myślałem i zrobiłem wczoraj formata. Wszytko śmigalło, zainstlowałem wszytkie programy itd, już myślałem że wszytko gra i poszedłem spokojnie spać. Dziś rano chciałem odpalić kompa i znowu to samo ;/ Czyli najprawdopodobniej trzeba kupić nową karte ??

PS. Tak na marginesie jak miałem 8500GT i w sumie grałem we wszystkie nowe gry. Warto kupić tą karte http://allegro.pl/item591880956_pci_e_giga...mi.html#gallery podobno bardzo dobrze się sprawdza i jest tania.

TmkPt
komentarz
komentarz
miałem 8500GT i w sumie grałem we wszystkie nowe gry.

Pojecia wszystkie i nowe jak widze maja szeroka definicje ;) A ta grafika co pytasz jest nie o kilka procent ale kilka razy szybsza od twojej starej 8500GT.

pzdr

paciol92
komentarz
komentarz

Czyli mam rozumieć że się opłaca hehe. Kurde szkoda że nie da się nic zrobić z tamtą, znowu trzeba wydawać kase. Widziałem na youtube że HD 4670 ciągnie wszytko raz na większych a raz na mniejszych detalach więc trudno trzeba iść do sklepu. Dzięki Wam za pomoc.

TmkPt
komentarz
komentarz (edytowane)
szkoda że nie da się nic zrobić z tamtą, znowu trzeba wydawać kase. .

Sprzedaj na allegro albo na tym forum a dziale sprzedam :D na czesci moze ktos wezmie.

paciol92
komentarz
komentarz

HaHA Dzieki wsyztki ale okazało się że mam jeszcze gwarancję i kasa w kieszenia . Thx za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.