x-kom hosting

Gainward GF 9600GT 512MB DDR3 256BIT

stachos
utworzono
utworzono

witam. planuje kupno kary graficznej. i przegladajac allegro moj wybor padl na gf 9600gt 512. czy to dobra karta?

na 8800 512 raczej mnie nie stac. a wydaje mi sie ze ta byla by dosc dobra. dodam ze chcialbym nowa karte kupic:)

moze wiecie jak bedzie sie spisywala w takich grach jak; crisis undercover gta4 grid?

aa... i czy wogole reszta kompa wytrzyma:) a wyglada tak;

pcu: intel dual e2160 (nie podkrecony)

zasilacz tagan tg400 400w

plytka glowna: asus p5vd2

ram 2gb

pozdrawiam!

Zjawa123
komentarz
komentarz

To dobra karta, będzie sobie dobrze radziła z grami, które wymieniłeś.

Procesor przydałoby się podkręcić na jakieś 2,2 Ghz

casion
komentarz
komentarz

Karta bardzo dobra możesz ją śmiało brać . Zasilacz spokojnie wytrzyma, karta bedzie sobie spokojnie dawała rade w w/w grach ;)

stachos
komentarz
komentarz

a jeszcze mam pytanie co do producenta. czy gainward wypada jakos lepiej niz np galaxy asus albo palit? moze jest jeszcze jakis inny lepszy producent?

Lipton
komentarz
komentarz
Procesor przydałoby się podkręcić na jakieś 2,2 Ghz

Procesor trzeba podkręcić na 2.6GHz :)

Jeżeli cenowo Gainward jest najtańszy to bierz go. Rozejrzałbym się też za Asusem.

falcon1984
komentarz
komentarz

2.6GHz to do 9800/8800GT trzeba

Pod 9600Gt wystarczy około 2.4GHz

Qanitro
komentarz
komentarz

Bierz ta karte - jest ok;)

pograsz we wszystko na rozsadnych detalach

stachos
komentarz
komentarz

czy z moim zasilaczem plytka glowna i chlodzeniem (boxik przy procku, jeszcze jeden taki jakis niezalezny z tylu obudowy i 2 przy zasilaczu (do wewn. i na zewn.) da sie wykrecic cos kolo 2,4ghz?

Lipton
komentarz
komentarz
2.6GHz to do 9800/8800GT trzeba

Pod 9600Gt wystarczy około 2.4GHz

Powinieneś uzyskać stabilne 2.4GHz. Tagan jest dobrym zasilaczem, a Dual Core aż tak bardzo się nie pocą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.