x-kom hosting

(Vista- Norton)+ Nod= klapa

yachiru
utworzono
utworzono

Witam.

Na święta dostałam laptopa, na którym była zainstalowana Vista razem z trialową wersją Nortona. Gdy skończył się okres działania Nortona, to odinstalowałam go i zainstalowałam sobie Noda 32. Komputer działał bez problemu do momentu wyłączenia go i włączenia po kilku godzinach. Nod zniknął, pojawił się z powrotem Norton i sieć przestała działać (internet przez modem). Znajomy usiadł nad tym, przywrócił system, ale nic to nie zmieniło. Potem ojciec sformatował dyski i usnął oryginalnie zainstalowaną Vistę. Potem próbował wgrać Vistę od kolegi, ale komputer jej nie przyjmuje a Vista oryginalna była na początku na dysku.

Jaka jest możliwość naprawy komputera? Bardzo proszę o pomoc....

piotrek5444
komentarz
komentarz

Ja dostałem płytkę z vistą razem z laptopem. Sprawdź czy przypadkiem ty też nie dostałeś

krasnal2008
komentarz
komentarz
Potem próbował wgrać Vistę od kolegi, ale komputer jej nie przyjmuje

Co to znaczy nie przyjmuje? Nie bootuje? Pojawia się jakiś błąd?

Jeśli nie masz płyty z Vistą to powinieneś mieć płytę lub partycję Recovery, ale jak dysk sformatowałeś to możliwe, że i to się skasowało. Spróbuj podczas włączania wcisnąć F11 powinna się uruchomić instalacja z Recovery

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.