Rudy0sw

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Rudy0sw

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Ostrów Wielkopolski
 1. Win7 to też tylko mało potrzebny dodatek. Prosiłbym o linki, bo jestem laikiem.   @down To było skierowane do szanownego użytkownika JacekSpecKom.
 2. Witam, Potrzebuję laptopa dla taty, który będzie używał go na codzień oraz w celach firmowych. Koszt jaki może przeznaczyć to około 1500 zł (oczywiście, ze 200 złotych w tę czy we w tę nie robi różnicy, jeśli jest dobra oferta). Fajnie, jakby był w miarę szybki, miał Windows 7 (aktualnie tata używa Win8, ale średnio mu się widzi), choć niekoniecznie, pamięci też nie musi być tak dużo. Ojciec używa laptopa także do oglądania telewizji, więc fajnie by było jakby miał więcej niż 15' i żeby szło oglądać filmy w FullHD. Dał mi jedną propozycję, chodzi o Dell Inspiron 17R 3721. Zbytnio nie znam się na tym, więc piszę do Was. Pozdrawiam!
 3. Witam! Wczoraj pisałem temat, ale jednak realia się zmieniły. Potrzebuję się dowiedzieć czy jest możliwe złożenie jakiegoś zestawu do 1000 złotych góra, nie więcej. Chodzi mi głównie o przeglądanie internetu, używanie FL studio. Chciałbym, aby jeśli jest taka opcja chodził Counter-Strike, w najlepszym wypadku Minecraft. Pozdrawiam!
 4. Saints Row 2 Stim:)

  A opcja offline na steamie?