4pc

Użytkownik
 • Zawartość

  435
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Jaki hosting pod bloga?

  To pokaż nam swoje strony jakie u nich masz. Parametry? Bardziej chodzi o niezawodność, solidność i szybkość działania. Oczywiście każdy może podejść do tego w odmienny sposób, każdy przypadek jest zupełnie inny. Ale akurat każdemu chyba chodzi przede wszystkim o niezawodność.
 2. Jaki hosting pod bloga?

  I o tym właśnie piszemy. Absolutnie nie ma takiej konieczności, żeby stawiać na jakiegoś VPSa. Prawdopodobnie nawet parametrów konta dzielonego w pełni nie wykorzystacie, więc chyba nie ma to większego sensu.
 3. Jaki hosting pod bloga?

  Hekko. Nawet najmniejszy pakiet. Dzisiaj masz nawet z rabatem 50 proc. Na spokojnie wystarczy, a przy takich usługach chodzi przede wszystkim o niezawodność.
 4. Szukam dobrego i taniego hostingu

  Albo po prosu zrobienie testu jednej i drugiej usługi, porównanie i samodzielna ocena. Chyba nie ma lepszego rozwiązania. Zresztą - testy są darmowe i zawsze przed opłacaniem warto dokładnie sprawdzić, jak ta usługa działa. To chyba normalne, prawda?
 5. Szukam dobrego i taniego hostingu

  Ja daję sugestie. Bierz pod uwagę to, że z kodem rabatowym kupujesz u nich hosting za połowę stawki, podanej na stronie. To już chyba niezła stawka prawda? A jednak mówimy o usłudze, która niezawodnie działa na tym rynku od lat.
 6. Jaki hosting dla małej firmy? (Joomla)

  Przy domenach gratis znacznie ma przede wszystkim cena przedłużenia... no chyba że ktoś potrzebuje domeny jedynie na rok. Ale darmowe testy to przecież absolutny standard - w sumie to chyba nawet nie ma sensu zabieranie się za hostingi bez okresu testowego. Serwer trzeba najpierw sprawdzić.
 7. Vps z administracją

  Hekko. Sam tam jestem jakieś 8 lat. W tym czasie nigdy nie zawiedli. Ich serwer działa OK, support mają porządny. Nasze doświadczenia pozytywne. Ale to sami sobie sprawdźcie usługę.
 8. Jaka dobra deska snowboardowa do nauki?

  Może być np. taka - https://letsboard.pl/deski-snowbordowe/31-deska-snowboardowa-ride-saturday-2017.html Przy tym profilu i kształcie jeździ się zdecydowanie łatwiej. Tzn. jeśli popełniasz błędy, to tutaj tak szybko nie padniesz na ziemię ;-) Inna sprawa to budżet - logiczne, że im lepsza jakościowo deska, tym może wymagać wyższego budżetu. Ale akurat warto wydać te pieniądze.
 9. Jaki hosting dla małej firmy? (Joomla)

  Średnio jest to opłacalne, skoro mówimy o anonimowej firmie, a przecież ja wspominam pewniaka ;-) Każdy niech trzyma sobie stronki gdzie uważa ;-) Ale po co iść do anonima, skoro nawet nie ma z tego minimalnych oszczędności?
 10. Hosting pod bardzo czarny humor 18+

  Pytałeś w Hekko? Jeśli serwis legalny, to raczej nie powinno być żadnych problemów. Zwyczajnie dopytaj.
 11. System CRM na start

  Też tak to widzę, przynajmniej w teorii. Po pełnym okresie rozliczeniowym będę w stanie powiedzieć nieco więcej. Wtedy zerknę na liczby, ale prawie niemożliwe, żeby to się nie opłacało. Musiałoby po prostu nie dochodzić do rozpoznań. A te są, więc i można też mówić o efektach.
 12. System CRM na start

  Tak, można oddzielnie. Mam naprawdę z tego klientów - pozytywne zaskoczenie. Ludzie naprawdę nie mogą pojąć skąd ich wzięliśmy, w sensie - skąd mamy numer kontaktowy. Skuteczność przekonywania wysoka, tym bardziej, że również działamy w marketingu, więc klienci odbierają nas jako rozwijających się i na czasie.
 13. Hosting i domena dla małej firmy

  Zazwyczaj pod sklep. Pod normalne, małe serwisy, raczej to nie ma sensu. No chyba, że faktycznie wasz serwis ma bardzo dobre osiągi - zazwyczaj jednak absolutnie nie ma powodów, do VPSa, a tym bardziej dedyka. Wystarczy porządne konto dzielone.
 14. System CRM na start

  Na pewno będziemy to testowali. Sporo osób w sieci pisało, że to im mocno wspomaga konwersję, a właśnie o to chodzi. Za kilka tygodni napiszę wam jak jest z tym weBBell. Wtedy będziemy wiedzieli też co z Berberris. Jak dobrze rozumiem, to one działają zależnie od siebie, tak?
 15. System CRM na start

  No właśnie po opisie też tak to widzę. Kiedy ludzie dostają niezamówiony telefon, to raczej się wkurzeni. Ale kiedy dzwoni ktoś z firmy, której ofertę przed chwilą sprawdzali, to mogą być w takim szoku, że przyśpieszą decyzję o zakupie usługi. Też tak to widzicie? Myślałem początkowo, że to taki typ statystyk, ale wcale nie...