axfjmk

Użytkownik
 • Zawartość

  131
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Modem, czy zablokowane komputery?

  Te modemy są ogólnodostępne na piętrach. Czy można uniemożliwić resetowanie ich? Bo co z tego, jak informatyk je skonfiguruje, kiedy zaraz ktoś przywróci do ustawień fabrycznych i znowu pomiesza?
 2. Hej. W motelu znajomych jest taka sprawa: mają 5 routerów dla gości. Jednak do trzech z nich nie da się połączyć, bo wywala napis "brak internetu, zabezpieczone". Hasła do paneli kontrolnych admina są domyślne. Czy to możliwe, żeby jakiś gość ustawił, żeby router akceptował tylko jego IP? I jak to sprawdzić?
 3. Klucz z Allegro

  Ale jak osoba, która się nie zna, ma to ocenić? W jaki sposób mam sprawdzić legalność tego klucza?
 4. Klucz z Allegro

  Odświeżam temat, bo mam pytanie, a nie chcę zakładać podobnego tematu. Kupiłem na Allegro klucz do Windows 10 za 4zł i... klucz działa. Czy mogę się czegoś obawiać, na przykład, że Windows przestanie działać, albo że przyjdzie policja?
 5. Dzień dobry. Urządzenie wielofunkcyjne HP wyświetla komunikat o niezgodności wkładu atramentowego. Zamiennik nieoryginalny, kiedyś działały. Czy w drukarce może zmieniać oprogramowanie? Nie instalowane w komputerze, ale w samej drukarce? Pozdrawiam.
 6. Hej. W moim laptopie acer aspire v5 dziwnie działa touchpad. Ruchy kursora są bardzo nienaturalne, jakby się teleportował, a dodatkowo mam włączoną akcelerację, której nie potrafię wyłączyć. Sterowniki zainstalowałem najnowsze, mam podpięty dysk zewnętrzny drugi monitor. W czym może tkwić problem?
 7. Hej. Kupiłem adapter na Allegro za 60zł. Podłączyłem dysk. Działał. Podłączyłem ponownie po godzinie i dysk już nie działał. Trochę śmierdziało spalenizną, dysk w ogóle nie reaguje, kiedy podłączę go do adaptera. Inne dyski działają. Mam po dysku? I czy to wina adaptera? Dysk, który się zepsuł to seagate barracuda 1tb mam drugi, ale 160gb... Da radę podmienić elektronikę, żeby 1tb zadziałał?
 8. W sensie przerobić moje na zewnętrzne czy kupić nowy? Każda z obu opcji wchodzi w grę Dobra, stare dyski sprzedam, kupię malutki dysk zewnetrzny i gitara. Dzięki za pomoc.
 9. Na dysku systemowym po instalacji wszystkiego, co używam zostaje mi 100gb miejsca, jednak na dysku HDD mam masę muzyki, książek i materiałów na studia oraz własnych zdjęć/filmów. Łącznie z 300-500gb + 100gb na SSD.
 10. Hej. Mam dysk crucial mx200 250gb, który wymontowałem ze starego PCta i przeniosłem do laptopa, który ma miejsce na dysk i drugi dysk m.2. Wymontowałem dysk HDD i teraz nie wiem, jak będzie najkorzystniej dodać drugi dysk. Wyjść jest kilka: - kupić SSD m.2 a mx200 sprzedać - kupić adapter do dysku 2.5 i nosić go ze sobą - kupić adapter do HDD i korzystać tylko tam, gdzie jest dostęp do prądu\ Najlepiej byłoby dla mnie wybrać opcje pierwszą, ale nie mam już budżetu na kolejny dysk za 400-500zł co najmniej, a nie wiem za ile sprzedałbym mx200... Jest jeszcze jakieś wyjście? Jest jakaś przejściówka z sata 3 na m.2?
 11. przeniesienie dysku, reinstalka windowsa?

  Sorry, macie rację. Przepraszam.
 12. przeniesienie dysku, reinstalka windowsa?

  Hej. Przeniosłem dysk SSD z PC do laptopa i system działa bez reinstalacji. Pytanie, czy nie będzie błędów wywalał itd? Więc, panowie, nie pisać jeśli nie znacie się na temacie. Odinstaluję sterowniki i zainstaluję nowe i będzie smigało.
 13. Hej. Chcę przenieść dysk ssd do innego komputera i domyślam się, że będę musiał aktywować windowsa z nowym osprzętem, ale czy trzeba instalować go od nowa? Mam win 10 box.
 14. Praca z VM nie jest łatwiejsza w FHD? Czy admini tego nie robią wg. twojego pojęcia?
 15. http://laptopmedia.com/highlights/benchmarks-and-real-games-performance-comparison/ Według mnie warto.