Grocek

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Błędna rozdzielczość monitora

  Nie, tak jak mówiłem, karta jest zintegrowana i nie ma wejścia na HDMI. Jednak wiem, że powinna bez problemu obsługiwać taką rozdzielczość, tylko nie wiem dlaczego monitor odmawia.
 2. Błędna rozdzielczość monitora

  Do komputera DSUB.
 3. Cześć, Ostatnio zakupiłem sobie nowy komputer (głownie do pracy i grafiki) i wszystko śmiga jak trzeba, tylko kiedy próbuje ustawić rozdzielczość 1920x1080 w opcjach systemowy, monitor gaśnie i pojawia się komunikat "Po za zakresem pracy 33,7Hz / 30Hz" i na innym odświeżaniu 60hz czy 120 jest dokładnie tak samo. Zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty jakie wyszukał mi manager Radeona. Próbowałem też zmienić rozdzielczość w samym managerze. Z tego co pamiętam (chociaż mogę się mylić) kiedyś na tym monitorze osiągałem taką rozdzielczość (długo go nie używałem). Monitor to 24calowy Flatron W2453V a sprzęt to AMD A8-7600 3,8 GHz z kartą (zintegrowaną) AMD Radeon R7. Czy ktoś z Was, wie jak osiągnąć rozdzielczość wyższą niż 1440 x 900?
 4. Pomocy!

  To pełna wersja Nero. Co do reszty, jak już pisałem na początku "jestem zielony"
 5. Pomocy!

  Nero Express 6 Firmy to już były różne: Sony, Platinium, naprawde wiele. Co do trzeciego to nie zorumiałem.
 6. Pomocy!

  Witam! Jeśli chodzi o nagrywarki jestem kompletnie "zielony". Posiadam nagrywarke Lite-On DVDRW SHM-165P6S, ale cały problem w tym że nie mogę nagrać NIC na płyty DVD, nagrywam MP3, VCD, lecz nie moge nagrać nic na DVD, za każdym razem kiedy próbuje pojawiam mi się komunikat że "Nagrywanie z prędkością 48x nie powiodło się." Nagrywam w Nero StartSmart czy coś takiego. Za jakiekolwiek informację dziękuje z góry Pozdrawiam!