kregiel16

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Wybudzanie systemu za pomocą myszki BT

  A po czym mogę poznać czy port mam "UASP"?
 2. Thunderbird - nieznany rozmiar załącznika

  Sprawdzałem na Iphone i tutaj nie wystąpił problem.
 3. Witam, Chciałbym was poprosić o pomoc w wyborze urządzenia wielofunkcyjnego z duplexem do domu. Obecnie korzystam ze starego HaPeka 1050. Koszt oryginalnych tonerów nie jest ekonomiczny oraz nie posiada nawet ręcznego druku dwustronnego przez co zużywam 2x więcej papieru. Ogólnie nie drukuję więcej niżeli paręset stron miesięcznie. Drukarka powinna drukować w kolorze, mieć WiFi oraz skaner Mój budżet to max 1000zł. Z góry dziękuję za pomoc
 4. Witam, Mam skonfigurowane konto email z nazwa.pl Problem polega na tym że nie mogę pobrać załączników. Mam w programie skonfigurowane wiele kont email i niestety tylko w tym jednym występuję taki problem. Kontaktowałem się z działem technicznym nazwy. Niestety dostałem informacje że to wina TB. Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam,
 5. Wybudzanie systemu za pomocą myszki BT

  Pamiętam że jak wcześniej miałem podpiętą myszkę i klawiaturę po kablu to bez żadnych ustawień wybudzałem kompa klikając.
 6. Wybudzanie systemu za pomocą myszki BT

  Jest to samo. Niestety nie znalazłem żadnej takiej opcji
 7. Wybudzanie systemu za pomocą myszki BT

  Mam podpięte pod 3.0, A w biosie nie widzę takiej opcji erp.
 8. Wybudzanie systemu za pomocą myszki BT

  Proszę: https://www.asus.com/pl/Motherboards/H81MD_PLUS/
 9. Witam, Chciałbym wybudzać system za pomocą klawiatury lub myszki BT które są połączone z odbiornikiem Logitech Unifying Receiver. W menadżerze urządzeń mam ustawione w dwóch przypadkach możliwość wznawiania pracy komputera. Niestety opcja wybudzania nie działa. Szukając w BIOSie opcji "Wake on usb" nic takiego nie znalazłem. Może po prostu mój BIOS nie obsługuje takiej możliwości? System: Windows 8.1 BIOS: American Megatrends Inc. 0505, 2014-01-06 | Intel UEFI Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 10. Dzisiaj chciałem odpalić na noc memtesta dla pewności i znowu na samym początku zaczęły się pojawiać błędy. Wiesz może czy da się jakoś sprawdzić czy to wina płyty głównej? Dysk został wymieniony na nowy zatem to raczej też nie jest wina dysku. Zrzuty z programu HD Tune z dwóch dysków:
 11. Witam, Zastanawiam się czemu nie dostaję powiadomień na email o nowych postach w tematach które śledzę. W ustawieniach profilu mam wszystko włączone. Niestety powiadomień nie ma. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
 12. Po którymś z rzędu restarcie test nowych kości przebiegł pomyślnie. Zastanawiam się czemu od razu po wymianie widziałem błędy starych kości. Natomiast sprawdziłem stare kości u kolegi i 0 błędów. Nie ogarniam.
 13. Na początek odpaliłem memtesta. Ku mojemu zaskoczeniu zaczęły pojawiać się błędy. Wyjąłem jedną kość i dalej to samo. Co najlepsze dzisiaj przyszły nowe kości 2x8GB i na nich te same błędy 0_o Czy jest to możliwe by nagle wszystkie kości były uszkodzone?
 14. Rozbudowa komputera do pracy

  Z tego co widze to GoodRam oraz Samsung mają kości MLC.