Federox

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Federox

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Czacz
 1. laptop [max3200] do gier

  a jakaś tańsza opcja powiedzmy max-3000?
 2. Poszukuję laptopa głównie do gier, czasem do filmów Preferuje różne gry więc fajnie jakby w miarę możliwości ciągnął coraz nowsze tytuły. Dobrze by był ze systemem. Przekątna bez znaczenia, ale fajnie jakby była większa 17' Dobrze, jakby był dysk SSD+HDD. Poszukiwałem laptopa na allegro, ale często spotyka się tam sprowadzane z europy z naklejkami na klawiaturze to z tego co widziałem nie wygląda zbyt estetycznie
 3. Niekontrolowane skoki pingu

  Boże co za ludzie tam pracują. Opisuję im problem wysyłam im screeny, a oni wciąż to samo.
 4. Niekontrolowane skoki pingu

  Opisałem im wszystko ładnie, wysłałem wszystkie screeny, ale przecież "wszystko jest dobrze"...
 5. Niekontrolowane skoki pingu

  Więc dziękuje za pomoc. Zgłoszę to do usługodawcy. Tylko co jeśli przyjadą i akurat będzie dobrze? Mam im pokazać wtedy screeny?
 6. Niekontrolowane skoki pingu

  Tak to wygląda: Na laptopie podobnie w tym samym czasie.
 7. Niekontrolowane skoki pingu

  Robiłem już testy na telefonie i tablecie i pingi skaczą tak samo jak na laptopie. Czyli można teraz uznać, że to wina routera i mogę to zgłosić do Inei, bo to od nich otrzymałem sprzęt?
 8. Niekontrolowane skoki pingu

  Pomiar na kablu: Dłuższy pomiar na kablu: Po odłączeniu kabla: Zrobię później jeszcze jeden wieczorem, gdy zaczną się problemy. Jeżeli trzeba.
 9. Niekontrolowane skoki pingu

  Huawei echolife hg8247h
 10. Niekontrolowane skoki pingu

  Ok. Trochę mnie nie było, ale od ostatniego czasu sformatowałem komputer i zresetowałem router do ustawień, ale nic się nie naprawiło. Zrobiłem 2 pomiary jeden tam gdzie zwykle użytkuje laptopa, a drugi metr od routera. Normalnie: Metr od routera: Edit: Dłuższy pomiar, robiony przy routerze. A Tak to wygląda w godzinach wieczornych, prawie codziennie to samo(Pomiar robiony w tym samym czasie na telefonie i ping równie wysoki, więc to nie wina komputera):
 11. Niekontrolowane skoki pingu

  Chyba dobrze zrobiłem.
 12. Niekontrolowane skoki pingu

  Nic więcej nie jest podłączone. Innych sieci nie ma zbyt wiele bo mieszkam na wsi.
 13. Niekontrolowane skoki pingu

  Przeprowadziłem właśnie test na kablu. Było wszystko fajnie ping stały od 11-12. Połączyłem się znowu przez wi-fi blisko routera (zasięg 80%) i znowu były skoki jak na screenie.
 14. Niekontrolowane skoki pingu

  Sprawdziłem programem i ping w tym czasie. Na kablu sprawdzę jutro. Chciałem dzisiaj, ale przez prawie cały dzień ping był w normie więc nie miało sensu robić testu. Problem pojawia się najczęściej wieczorem zauważyłem.