Nebilet

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam, córka kupiła wnuczce nowy telefon bo w tamtym pękł ekran. Miała ją dopisaną do swojej umowy i płaciła na wnuczkę 30 zł miesięcznie w MIXie. Wnuczce kończyła się umowa więc córka zrobiła aneks do umowy na tych samych warunkach co do tej pory z zachowaniem numeru itp. I tu nagle PLAY zabrał jej wszystkie środki jakie miała na koncie nawet te jej własne pieniądze które wpłaciła oprócz abonamentu. Czy PLAY postąpił prawidłowo i legalnie tym bardziej że nic się w umowie nie zmieniło i jest tak jak było przed aneksem. Jedno jest w tym tylko dziwne że mimo braku środków na koncie może wysyłać sosy do wszystkich w PLAY a jeśli wysyła do innych sieci potrącają jej 0,19 groszy, ale pytam z jakiego konta skoro nie ma nic, zero ? Nic z tego nie rozumiem, jednym słowem córka musi doładować konto nowym abonamentem 30 zł i wszystko wróci do tego co było przed aneksem. O co tu chodzi może ktoś wie ?
 2. Pytanie o system No Frost

  Mam jeszcze jedno pytanie czy lodówka BEKO No Frost + bierze więcej prądu niż zwykła ? Bo słyszałem że w środku znajdują się wentylatory, grzałki itp ?
 3. Mam stację pogody NIMBUS

  I teraz , kupiłem ja dawno dawno temu więc i instrukcji nie posiadam. Nie wiem czy nie potrafię szukać w internecie ale nie znalazłem dlaczego tam gdzie powinna się pojawić temperatura na zewnątrz wyświetla : LL.L Czy walnął czujnik temperatury zewnętrznej czy walnęła stacja? Oto ta stacja
 4. Program do nagrywania płyt CDBurnerXP

  Wybaczcie ze tak trzy posty pod rząd ale muszę bo jak widzę nikt się sprawą nie zainteresował. Problemem nie był plik DLL ale po prostu nagrywarka LG.Przedwczoraj zakupiłem nową i wstawiłem i wszystko wróciło do normy. Piszę dlatego że chcę po prostu już zamknąć temat bo go już nie ma
 5. Wybacz że się wcinam, ale zauważyłem ten temat i powiem Ci jedno u syna w komputerze jest identyczna sytuacja. Moze nie tak drastyczna jak u ciebie że nie idzie uruchomić programów ale raz zainstalowany AVG nie idzie zaktualizować ani odinstalować. Czyli skazany jest na AVG który ma stara bazę danych wirusów itp. Jest tylko bo jest.
 6. Program do nagrywania płyt CDBurnerXP

  Wybaczcie pospieszyłem się. Wszystkie płyty wcześniej nagrane odtwarza a te które obecnie nagrywam nijak nie chce odtwarzać. Nagrane u mnie u syna w komputerze odtwarza u mnie nie chce i muszę robić restart komputera bo nie wyjmę inaczej płyty. Nie wiem co się dzieje dawniejsze płyty nagrywałem tym samym programem i chodzą obecne nie chcą. W Panelu Sterowania w Podglądzie Zdarzeń pisze że nie może znaleźć jakiegoś dll, który odpowiada za odnalezienie pliku do odtwarzania ale sprawdzałem i mam go. Co mam zrobić ? Bo i w samochodzie odtwarza . Tylko jak nie może znaleźć skoro inne płyty odtwarza, patrzyłem nawet oryginalne także i te nagrane wcześnie także odtwarza. Więc już nic z tego nie rozumiem. Przywróciłem cały system i też nie odtwarza. Jeszcze jedno zauważyłem że jak wstawię do nagrywarki najwięcej jak 16 utworów to odtworzę na komputerze. Jeśli jest ich więcej nie da się odtworzyć, ale do czerwonej kreski jeszcze co najmniej połowa linijki, czyli mógłbym wstawić ich jeszcze więcej ale wtedy nie odtworzy. Ukaże się ikona płyty audio i na tym koniec płyta nie ruszy ani na jotę.
 7. Program do nagrywania płyt CDBurnerXP

  Problem już nieaktualny. Odinstalowałem program i usunąłem go z rejestru. Zainstalowałem nowy i działa bez zarzutu. Problemem był plik DLL.
 8. Witam serdecznie mam mały problem z programem do nagrywania płyt CDBurnerXP, a może to nagrywarka ? Chodzi o to że program sam nagrywa znakomicie, lecz nie kończy nagrywania płyt. Otóż dojdzie do 99 % nagrywania i nagrywa , nagrywa i nagrywa w nieskończoność a powinien po nagraniu płyty wysunąć ją na tacce bo tak jest ustawiony. Nic nie pomaga tylko reset komputera i wtedy wyjmuję płytę z nagrywarki ale co dziwne cała nagrana jest poprawnie. W czym jest problem, co tu działa nie tak jak powinno ?
 9. Pytanie o system No Frost

  No niestety już ją kupiłem, to była jedyna najmniejsza lodówka z największych, bo u mnie nie może przekraczać 180 cm to jest max i szerokości około 60 cm. Jeździłem od sklepu do sklepu i tylko taką znalazłem i to jedyną która była w tych wymiarach. Dostałem na nią zniżki 240 zł a zyskałem na tym 5 lat gwarancji i przywóz do domu oraz zabranie starej. i to wszystko w cenie 1700 zł
 10. Pytanie o system No Frost

  No tak ale zwykłą lodówkę to czyści się częściej niż No Frost bo tą trzeba wymyć raz w roku i wtedy się ją wyłącza. Zwykłą lodówka zbiera lód co najmniej raz w miesiącu bo mam taką i wtedy trzeba wyjąć wszystko i umyć tutaj nie ma takiej częstej potrzeby. Właśnie wystawiłem starą do zabrania bo kupiłem nową, i wyobraź sobie rozmrażała się od wczoraj od 19:00 do dzisiaj rano teraz trzeba by było wyjąć wszystko i umyć i włożyć z powrotem to znów całe prawie do południa. Tutaj takich "klocków nie ma.
 11. Pytanie o system No Frost

  Witam, nie wiem czy tu mogę ale spróbuje się czegoś dowiedzieć bo opinie w internecie ( przekonałem się nie raz są pod sprzedającego ). Chcę zakupić lodówkę z systemem No Frost BEKO CNA 29121 X. Chce ją kupić dlatego ze mam małą kuchnię i ona mi wejdzie jak ulał, reszta nadaje się tylko do domków jednorodzinnych takie to kolosy. Ale ja nie o tym. Gdyby ktokolwiek z Was wiedział coś na ten temat będę bardzo wdzięczny za opinię. I tak byłem dzisiaj w sklepie Media Markt i widziałem taką, ale sprzedawca powiedział że lodówki z systemem No Frost bardzo często obudowy się rozszczelniąją i wtedy ucieka gaz ( nie wiem jaki to gaz jest tam zastosowany ) a to już jest nie do naprawy tylko do kupienia nowej lodówki. Trochę mnie to odstraszyło od kupna takiej lodówki, ale znów kupić taką którą trzeba wyłączać co jakiś czas aby rozmrażać to tez mi się nie uśmiecha. Rozmawiałem na czacie z serwisem BEKO i odpowiedzieli mi że takie uszkodzenia u nich bywają sporadycznie i bardzo rzadko. I tu mamy dwie opinie, i nie wiem czy sprzedawca chciał mnie odstraszyć od kupna takiej lodówki bo nie bardzo rozumiem jego intencje, pierwszy raz w sklepie spotkałem się z taką opinią. A przecież takie są najczęściej poszukiwane. I na koniec mam prośbę czy ktokolwiek z Was spotkał się właśnie z taką opinią o systemie No Frost żeby odepchnąć mnie od kupna takiej lodówki ? Czy była to tylko jego opinia na ten temat, bo wszędzie gdzie wszedłem i czytałem opinie o tym sprzęcie nigdzie nie spotkałem się z takim problemem, wręcz przeciwnie wszyscy sobie ją chwalili.
 12. Płyty CD "Omega"

  Tak nie pisałem że w komputerze nie gra, gra. Ale ja nagrywam do odtwarzacza w samochodzie. I w samochodzie wszystkie nagrane płyty, Verbatim, płyty rodzaju Kaufland Sony i inne grają poprawnie i to bardzo. Ale ani jedna z płyt Omega nie zadziałała na odtwarzaczu w samochodzie. Napisałem odtwarzacz szukał płyty szukał i wreszcie się wyłączył i wypluł płytę na zewnątrz. Co nie zdarzało się na innych żadnych używanych płytach przeze mnie.
 13. Mam taki problem, może niewarty zawracania głowy ale jednak opiszę. Zakupiłem w sklepie 10 płyt CD marki OMEGA . Nie było by w tym nic nadzwyczajnego bo nieraz nagrywałem takie płyty i chodziły. Jednakże z tych dziesięciu płyt wyrzuciłem dziesięć płyt gdyż odtwarzacz ich nie znalazł. Co się działo, ano to że odtwarzacz szukał płyty szukał i nie znalazłszy wyłączył się sam i wysunął płytę na zewnątrz. Tak się działo z wszystkimi dziesięcioma płytami. Nie mogłem ich reklamować gdyż już nie miałem rachunku ich zakupu. Zdziwiło mnie jednak to że na naklejce koperty widniał taki oto napis. " "wszystko dla biura i szkoły i adres mailowy indeks.s.c@wp.pl " i nie wiadomo kto te płyty wykonał. Napisałem na ten adres i odpisali że ta partia na pewno była wykonana w MBI. Te same utwory nagrałem na Verbatimach i odtwarzacz gra aż podskakuje. Ale Omegi z tego co pamiętam nie były takie najgorsze. Nagrywałem z prędkością 8 x i myślę że nie za szybką. Powiedzcie co w ogóle o tym myślicie ? Nagrywarka bardzo dobra bo inne płyty nagrywa znakomicie i odtwarzacz odtwarza., czyżby to była taka partia Omegi ? Ale żeby aż 10 na 10 było do niczego ? Może mi ktoś pomóc i napisać z jaką prędkością nagrywać na CD utwory ?
 14. Mam zainstalowany licznik prądu dwutaryfowy Sagemcom CX 1000 - 6 S i teraz mam pytanie bo może ktoś będzie wiedział i mi powie. Są tam zainstalowane trzy kolory diody w jednej. Zielony ; czerwony i pomarańczowy. Normalnie codziennie świeci się dioda czerwona, lecz zauważyłem że od kilku dni świeci się przeważnie zielona , co chwilkę zmieniając kolor na pomarańczowy. To tak do wiadomości. Moje pytanie brzmi może ktoś będzie wiedział co oznaczają poszczególne kolory świecącej diody ?
 15. Witam, mam program do 12 kamer na lotnisko w Gdańsku przesłane mi przez firmę która tymi kamerami zarządza. Ale dzisiaj jak chciałem włączyć kamerę to na 12 uruchamia się jedna, dwie, na reszcie pisze "Wystąpił błąd podczas ładowania identyfikatora strumienia nie znalezionego na serwerze" Nie wiem od czego to zależy bo gdyby nie można było oglądać to wszystkie, ale nie dwie czy jedną a reszty nie. Mam załadowany JWPlayer Oczywiście z kamerami na nim jadę. Są jeszcze kamery Wideo.js oraz Wowza Player ale na tych nie chodzi. Jedynka dla przykładu pokazałem że ta chodzi a dwie pod spodem wyświetlają komunikat. Pisałem do firmy ale się nie odzywają. A szkoda bo lubię popatrzeć na samoloty. Czy jest inny sposób aby to chodziło ?