gralfoneq

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Bardzo wysokie zużycie ram

  Ale to nie jest zawsze, czasem mi się tak dzieje, czasem nie... Czasem jak włączę chrome jest ok, czasem nie, czasem i bez chroma się jebie.
 2. Bardzo wysokie zużycie ram

  W sumie to najgorzej jest jak oglądam jakiś livestream na youtube czy twitchu, aczkolwiek dzieje się to również gdy mam wyłączonego chroma, więc nie wiem czy to jest przyczyna :/ a co do wtyczek to w sumie flash player, mam jeszcze adblocka wgranego, a poza tym to świeży chrome, więc nie wiem.
 3. Bardzo wysokie zużycie ram

  mniej więcej tak to wygląda, chrome zjada, ale wiadomo zawsze zjadał sporo, natomiast nie jest to 8gb...
 4. Bardzo wysokie zużycie ram

  W odpowiedzi na twoje pytanie załączam screen, pozdrawiam
 5. Bardzo wysokie zużycie ram

  Witam, ostatnimi czasy borykam się z problemami z moim dość nowym laptopem (ma około 2 miesięcy). Jakiś czas temu zaczął się wieszać, tzn ma lagi podczas przeglądania internetu itp. Zauważyłem, że gdy to się dzieje wskaźnik ramu w menadżerze urządzeń wariuje, zużycie 200-300mb, a pokazuje, że wykorzystuje 95% zasobów (mam 8gb ram). Ktoś podpowie co się dzieje? Mam windows 10. Załączam screena z menadżera, z góry dzięki za każdą pomoc i pozdrawiam P.S. Dodam, że zrobiłem test ramu i wszystko w porządku, a nawet jeżeli zużycie jest normalne (przy starcie komputera) to i tak ze wskaźników wynika, że mam ok. 2,5Gb ramu(?), dziwne to dla mnie troszkę :/