wyrwanyzbuszu

Użytkownik
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Stworzyłem dokument w word 2013, grafikę wrzucałem metodą kopiuj wklej, i wszystko było okay. Jednak dziś po otwarciu widać tylko tekst do pierwszego obrazka. Reszta dokumentu jest ponieważ widać to podczas edycji pliku w notepad++, tylko wraz z komendami do formatowania tekstu Worda. Po wycięciu linii z obrazem dokument załaduje się do następnego obrazu. Mam nadzieję, że przejrzyście tłumacze I teraz czy można wyłączyć ładowanie obrazów albo coś z tym zrobić? Bo nie mam backup'a, a choć tekst chciałbym uratować
 2. Internet bezprzewodowy CHEELOO

  Czyli możliwe, że cheeloo postawiło je na swój koszt, a inni ISP będą mieli możliwość dostarczania internetu przez wynajem sieci czy będą mieli monopol ?
 3. Obecnie u mnie (na wsi), złożone są światłowody. Cheeloo oferuje dostęp do nich, ale także internet bezprzewodowy na częstotliwości 5GHz. Wykrywam ich sieć teoretycznie otwartą, a w praktyce się nie można połączyć. Pytanie więc, czy to działa na zasadzie "białej listy" adresów MAC urządzeń, które mogą się do nich podłączyć czy mechanizm jest bardziej skomplikowany? A tak poza tym tylko ten dostawca oferuje internet na światłowodach (które są od 2-3 miesięcy). Ale właścicielami tej infrastruktury jest chyba Państwo? Tzn. że cheeloo tak jakby dzierżawi te linie światłowodowe, a nie stawiało ich na własny koszt. Dobrze rozumiem, czy to jakoś inaczej funkcjonuje ?
 4. 960GC-GS FX & DDR3-1333 U-DIMM

  Reset biosu nie wiem, ale kombinacje w slotach pewnie tak. Na razie dzięki, jak coś odezwę się jeszcze
 5. 960GC-GS FX & DDR3-1333 U-DIMM

  dwie po 4, takie same.
 6. 960GC-GS FX & DDR3-1333 U-DIMM

  A jesli to nie pomoże to czego sie zlapac jaka następną rzecz ?
 7. 960GC-GS FX & DDR3-1333 U-DIMM

  Właśnie mi się też tak wydawało, ale komuś nie działa. I zastanawiam sie czy update biosa pomoze? http://www.asrock.com/mb/AMD/960GC-GS FX/index.pl.asp?cat=#BIOS Przy wersji 1,4 pisze ze zwiekszyli kompatybilnosc RAM, czyli jesli jest wczesniejsza wersja to moze cos zmienic? Ram na 100% dziala x)
 8. 960GC-GS FX & DDR3-1333 U-DIMM

  Pytanie, czy ta płyta: http://www.asrock.com/mb/AMD/960GC-GS FX/index.pl.asp?cat= Jest kompatybilna z tą pamięcią RAM: https://www.transcend-info.com/Products/No-479 I gdzie mogę odnaleźć taką informacje?
 9. Autostart płyty DVD

  Zna ktoś odpowiedź, bo ja jutro mi potrzebne
 10. Chyba się wstrzeliłem w odpowiednią kategorię. Mam pytanie, aby utworzyć auto start płytki trzeba umieścić plik o nazwie autostart w głównym folderze na płycie (tzn. bez folderu). Tutaj pierwsze pytania, z rozszerzeniem *.ini czy *.inf bo znalazłem obie wersje ? Wiem że ma wyglądać tak: [autorun] open=nazwa.exe icon=ikona.ico Jednak jeśli to jest filmik o nazwie serial.mp4 to mam napisać: [autorun] open=serial.mp4 Zakładając że jest w tym samym miejscu co plik autostart. I jak dobrze rozumie powinien się uruchomić w programie domyślnie ustawionym dla tego rozszerzenia np. windows media player, tak ? Jeśli się mylę, proszę o zwięzłe wytłumaczenie, bo na internecie są dla plików typu .exe, a chce raz a dobrze nagrać te płyte, bez używania zbędnych programów.
 11. Chyba trafiłem w dobry dział. Sytuacja wygląda tak, że potrzebuje skopiować plik które mają różną lokalizacje. Chce utworzyć skrypt .batowy uruchamiany z pendriva. I teraz wiem, że plik znajduje się w folderze pliki->tutaj zmienna nazwa pliku-> test.pdf i teraz jak skopiować plik egzamin.pdf? Nie mogę napisać pliki\*\test.pdf Mam wyszukać ten plik i ścieżkę przypisać zmiennej ? a potem wywołać do polecenia copy/xcopy? Tylko proszę o polecenia, a nie o porady, bo przeczesuje internet i nie mogę znaleźć :/
 12. Program do zmiany IP

  Nie wiem czy się przyda, ale CyberGhost jest darmowy Można łączyć się z VPN, ale nie wszystkie są za darmo
 13. Wybór TP Archer C20/ARCHER C20i/Asus RT-AC51U

  Dziękuje. Tylko niepokoją mnie te ograniczenia. Wiem, że każde dodatkowe urządzenie wprowadza opóźnienie i ograniczenie, ale może jest jakaś alternatywa routera?
 14. Dobry dzień :-) Potrzebuje sensowej pomocy w wyborze router z pośród tych: Router TP-LINK Archer C20 802.11a/b/g/n/ac 733Mb/s Router Asus RT-AC51U Dual Band USB 3G/4G 733 Mbps TP-LINK ARCHER C20i Router a/b/g/n/ac USB DualBand Są to najtańsze routery z USB, a potrzebuje podpiąć modem Huawei E3372 i ze standardem ac. Który wybrać i czy warto dopłacać? Do tej pory korzystałem z samego modemu i było okey, ale teraz chce zwolnić miejsce USB w laptopie, a rozdzielacz USB nie jest tak do końca mobilnym rozwiązaniem. Może ma ktoś jakiś inny sposób, to też chętnie rozważę Dodam, że internet to LTE, także prędkość sięga od 20-90 Mb/s w moim przypadku.
 15. Multiboot USB (ISO)

  Zna ktoś jakieś programy? :>